En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 08:11
Kayseri'de Konut Alana Araba Kampanyası

Kayseri'de Konut Alana Araba Kampanyası

Kayseri'de faaliyet gösteren Suat Altın İnşaat konut projelerinden bir konut alana çekilişle bir adet Ford Foca marka otomobil hediye edecek..

 

Kayseri’de bir inşaat firması, yeni başlattığı projelerin herhangi birinden konut alana araba sahibi olma fırsatı sunuyor. Şirket, başlattığı araç kampanyası ile konut alanlar arasında çekiliş yapacak. Çekiliş sonrasında talihliye 100 bin lira değerinde Ford Foca marka aracını teslim edecek. Firma, kampanyayı yeni açılışını yaptığı satış ofisinin töreninde tanıttı.
 
Suat Altın İnşaat firmasının Uğurevler Mahallesi'nde yeni açılan merkez ve satış ofisi için tören düzenlendi. Törene AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer, AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz, çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı. Törende Suat Altın İnşaat Genel Müdürü Sedat Kılınç, firmalarının yaptığı ve yeni başlattığı konut projeleri ile ilgili bilgiler verdi.
 
Sedat Kılınç, Suat Altın İnşaat’ın yaptığı binaların herhangi birinden konut alan müşteriye çekiliş yapılarak otomobil vereceklerini ifade etti. Kılınç, “Araç kampanyamız var. 1 Temmuz 2012 ile 25 Ekim 2012 tarihine kadar kampanyamız olacak. Bizden daire alan her müşterimizin 10 bin lirası için bir kupon vereceğiz. Daha sonra 27 Ekim 2012’de yapılacak çekilişle Ford Foca marka 100 bin lira değerinde jip hediye edeceğiz. Bütün projelerimizden daire satın alan bütün müşterilerimize 10 bin lirası için kupon veriyoruz. Noter huzurunda çekiliş olacak ve sonuca göre de talihlimize hediyesi verilecek.” dedi.
 
Suat Altın İnşaat’ın projeleri ile ilgili bilgiler aktaran Kılınç, şöyle konuştu: “Şu an Uğurevler ve İldem bölgesinde konutlarımız var. Uğurevler’deki projelerimiz bitti ve yeni 4 blok inşaata başlıyoruz. 2 blok temeli atıldı. 2 blok temeli atılacak. 600 konut projemiz İldem’de vardı. Bunlardan 390 konutu teslim edilmiş olacak. Ayrıca İldem bölgesinde Golden Life 3 diye projemiz başlıyor. 3 bloktan oluşuyor. Golden Vega projemiz başlıyor. Tek blok olacak. 56 daire 2+1 şeklinde inşa edilecek. Golden Life 3 ise, 3 bloktan oluşuyor ve 2+1, 3+1 ile 4+1 konutlar olacak.”
 
Daha önce İldem ve Uğurevler bölgesinde ağırlıklı çalışmaları olduğunu anlatan Kılınç, yeni projeleri ile ilgili şu bilgileri aktardı: “Talas bölgesinde aşırı bir taleple karşılaştık. Talas ilçemizde 2+1, 3+1 ve 4+1 projelere başlıyoruz. Melikşah Üniversitesi’nin arka kısmında 2 blok yapılacak. Anayurt'ta bir, Bahçelievler'de bir blok yapılacak. 110 ile 245 metrekare arasında değişen konutlar üretiyoruz. 2+1’ler 110 metrekaredir. 2+1 konutlar 70 bin ile 95 bin lira arasında lansman fiyatı olacak. Bu fiyatlar sonrasında artacaktır. Katına, cephesine göre fiyatlar yükselecektir. Sümer'de 4+1 konut olarak tek blok çalışması başladı. Fiyat aralığı 180 ile 260 bin lira arasında değişiyor. Şu an temeli atıldı ve üst katlara geçiliyor. Sümer ve Talas’ta satış ofislerimiz açılıyor. Sümer’deki konutlar rezidans özelliğinde olacak. Oyun alanları, parkları birçok sosyal aktivitenin yapılacağı mekanlar olacak. Akıllı ev seçeneği olacak.”
 
Kayseri Sanayi Odası’nın arka kısmında yeni bir projelerinin olduğunu belirten Kılınç, bu projeyi hayata geçirilmesi düşünülen kanal projesi nedeniyle önemsediklerini söyledi. Kılınç, “Bu bölgede 3+1 ve 4+1 olarak iki blok çalışması olacak. Arsa alındı. Kanal projesi var ve bölgenin çok değer kazanacağını düşünüyoruz. Şehir merkezine yakın ve özelliktir. Sosyal tesisi olacak. 52 daire üreteceğiz. Site olacak. Yıldırım Beyazıt bölgesinde bir bloğumuzun inşaatına başlandı. 165 metrekarelik konut üretilecek. Bu bölgede 600 konutluk proje için arsa çözüm aşamasındayız. Bu projeye yakında başlayacağız. 2013 yılında temellerini atmayı planlıyoruz. Talas, Sümer, Mevlana, Yıldırım Beyazıt, Bahçelievler gibi birçok semtte artık varız. Müşterilerimiz talep ediyor. Bizde talep ettikleri için gidiyoruz.” şeklinde konuştu.
 
Suat Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Suat Altın, firmalarının kurulduğu günden bu yana müşterilerin güvenini alarak büyüdüğünü ifade etti. Yapılan projelerin beğeni kazandığını aktaran Altın, yeni temelini atacakları konutlarla ilgili beklentilerin üzerinde ilgi gördüklerini ifade etti.
 
Konuşmaların ardından Milletvekilleri Ahmet Özküzkaya, İsmail Tamer ve davetliler yeni merkez ve satış ofisini gezdi. Suat Altın, hizmet verecekleri satış ofisleri ve burada yer alan yeni projelerin maketlerini tanıttı.
 
Kaynak: CİHAN

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Denizli'de 18 Bin 332 Konut İnşa Edecek


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gelen talepler doğrultusunda 20 bin konut ihtiyacı odluğu belirlenen Denizli'de TOKİ tarafından 18 bin 32 adet konut inşa edileceğini söyledi..

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 2 miyar liranın üzerinde bir yatırım yaplarak toplamda 18 bin 332 adet konut inşa edileceğini açıkladı.
 
Denizli'deki bir otelde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile basın toplantısı düzenleyen Bakan Zeybekci, dar gelirli ailelerden gelen talepler üzerine uzun süredir TOKİ ile görüştüklerini elen talepler doğrultusunda 20 bine yakın bir konut ihtiyacı olduğunun belirlendiğini söyledi. 
 
Bu kapsamda Denizli ve ilçelerinde TOKİ imzası ile inşa edilecek olan18 bin 332 konutun 12 bin 500’ünün kent merkezinde konumlanacağını söyleyen Bakan Zeybekçi, ilave talep gelmesi halinde konut sayısının artabileceğini, ayrıca konutların büyük bir kısmının 2 oda 1 salon formunda olacağını belirtti.
 
 
 
09-07-2012
Bu haber toplam 6063 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?