En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 21.04.2018 06:41
Karaköy İskelesi İhalesi 23 Mart'ta

Karaköy İskelesi İhalesi 23 Mart'ta

İBB tarafından yaptırılacak olan ve 350 takvim gününde tamamlanması planlanan Karaköy İskelesi'nin ihalesi 23 Mart'ta yapılacak..

 

 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yenilenecek olan Karaköy İskelesi tamamlandığında eskisine göre çok daha işlevsel bir yapıda olacak.
 
Yeni iskele binası sundurmalar dahil 69 x 15,6 metre uzunluğa sahip olacak, Ayrıca proje kapsamında iskeleye aynı anda 3 gemi yanaşıp yolcu alabilecek.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından, Karaköy'de yaptırılacak olan yeni iskele binasının ihalesi 23 Mart 2017 günü saat saat 10.30'da İBB Merter binasında yapılcak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

BUDO Kabataş İskelesi Martı Projesi Sebebiyle Kapatıldı


Martı projesinde inşaat çalışmalarının başlaması sebebiyle dün gece saatlerinde kapatılan BUDO'nun İstanbul-Kabataş'taki deniz otobüsü iskelesine giden yolcular ücretsiz olarak Eminönü İskelesi'ne taşınıyor..

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO), İstanbul-Kabataş'taki deniz otobüsü iskelesi, inşaatı başlayan Martı projesi nedeniyle 10 Kasım gecesi zabıta tarafından kapatılırken durumdan habersiz olan yolcular sevislerle Eminönü İskelesi'ne taşındı.
 
BUDO'nun internet sitesinden yapılan açıklamada, İstanbul'dan Mudanya'ya düzenlenen deniz otobüsü seferlerinin, artık Eminönü-Katip Çelebi İskelesi'nden yapılacağı duyurulurken bugün (11 Kasım Cuma)  BUDO - Eminönü İskelesi'nden Mudanya'ya gelecek olan yolcularımız ücretsiz olarak taşınacağı bildirildi.
20-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?