En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 08:01
Ispartakule'de Kiralık Ev İlanları Metro Sebebiyle Yüzde 145 Arttı

Ispartakule'de Kiralık Ev İlanları Metro Sebebiyle Yüzde 145 Arttı

Mecidiyeköy - Mahmutbey - Halkalı - Bahçeşehir Metro Hattı sebebiyle Ispartakule'deki kiralık konut ilanları sayısında yüzde 145 artış meydana geldi..

 

Ispartakule'de emlak piyasası metro projesi ile hareketlenmeye başladı. Hurriyetemlak.com verilerine göre, kiralık ev ilanlarının yüze 145, satılık ev ilanlarının ise yüzde 45 artmasına neden olan  Mecidiyeköy - Mahmutbey - Halkalı - Bahçeşehir Metro Hattı, bölgedeki trafik sorununu da çözecek.
 
Aynı zamanda yeni bir banliyö hattının da kurulacağı Ispartakule'de metro projesi ile toplam 12,5 kilometre 19 dakikada katedilebilecek. Projenin tamamlanmasının ardından ise TEM üzerinde oluşan 4.5 kilometrelik trafik de ortadan kalkacak.
 
Mecidiyeköy-Mahmutbey-Mimar Sinan, Mehmet Akif-Halkalı/Atakent, Halkalı Toplu Konut-TEMA, Hastane-Altınşehir, Resneli-Ispartakule/Bahçeşehir duraklarından meydana gelen Mecidiyeköy - Mahmutbey - Halkalı - Bahçeşehir Metro Hattı'nın 2019 yılına kadar tammalanarak hizmete açılması bekleniyor.
 
Diğer taraftan Kanal İstanbul, İstanbul 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ile de değerlenen Ispartakule'de yeni konut projeleri yükselrken tüketicinin talebinde de ciddi artışlar yaşanıyor.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

3. İstanbul Başakşehir Fiyat Listesi Güncellendi


Al Zamil, Seha Yapı, Adesa ve Fuzul Grup projesi olarak Başakşehir'de yükselen 3. İstanbul 'da fiyat listesi güncellendi..

 

Al Zamil, Seha Yapı, Adesa ve Fuzul Grup'un oluşturduğu Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilmekte olan 3. İstanbul projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde 1.250 adet konut, 107 adet cadde mağazası ile 102 adet çarşı dükkanı yer alıyor. 
 
Fiyat listesinin 496 bin TL'den başladığı 3. İstanbul projesinde yürüyüş parkuru, basket sahaları, tenis kortları, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları, lounge, playstation odası, bilardo ve masa tenisi odası, hobi atölyesi, yüzme havuzu ve spa gibi sosyal olanaklar da sıralanıyor.
 
3 konut etabı yanı sıra, çarşı, cadde dükkanları, home ofis blokları ve rezidanslardan meydana gelen 3. İstanbul'un ilk etabında  3 farklı tipte 8 blok yer alıyor. Moda Blokları'nda 2+1 ve 3+1 daireler, Göksu Blokları'nda 4+1 daireler, Riva Blokları2nda 3+1 daireler in bulunduğu 3. İstanbul projesinde 2. etapta, Sarayburnu Blokları'nda 2+1 ve 3+1 daireler, Kilyos Blokları'nda 3+1 ve 4+1 daireler, Emirgan Blokları'nda ise 5+1 daireler bulunuyor. 
 
 
3. İstanbul Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri
 
07-02-2015
Bu haber toplam 63 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?