En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 09:46
İskenderun Devlet Hastanesi Açılıyor

İskenderun Devlet Hastanesi Açılıyor

İskenderun'un yeni devlet hastanesi bugün açılıyor.

İskenderun yeni Devlet Hastanesi’nin açılışı bugün nihayet saat 17.00’da gerçekleşiyor. Uzun yıllardır inşaat olarak devam eden İskenderun yeni Devlet Hastanesi’nin çalışmaları bitirilerek, vatandaşın hizmetine giriyor. Açılışla ilgili olarak haber ekibimize açıklama yapan İskenderun Sağlık Grup Başkanı Yavuz Selim Yıkıcı, “Hastanenin çalışmaları bitti ve Salı günü saat 17.00’da eski Adalet Bakanımız Sadullah Ergin’in yanı sıra tüm milletvekili ve protokol üyelerinin katılımıyla yeni devlet hastanesinin açılış gerçekleşecektir. İskenderun’umuzun hizmetine girecek olan bu hastanemizin açılışına tüm halkımız davetlidir”dedi. Yıkıcı, son olarak hizmete girecek olan hastanenin ardından eksiklerinde en kısa sürede giderileceğini ve eski B Blok’taki tüm personelin bu hastaneye geleceğini açıkladı.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
24-05-2011
Bu haber toplam 18258 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?