En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 23:31
GYODER Akademi'den Konut Finansmanı Eğitimi

GYODER Akademi'den Konut Finansmanı Eğitimi

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Akademi, 25 Şubat 2016 tarihinde "Bankacı Gözüyle Konut Finansmanı" isimli eğitim programı eğitim programını gerçekleştirecek..

 

 
2015 yılı sonlarından itibaren akademik eğitim programlarına ağırlık veren Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER),  2016 yılında da gündeme paralel eğitim çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirileceği duyurulan "Bankacı Gözüyle Konut Finansmanı" isimli eğitim programı 25 Şubat 2016 tarihinde yapılacak olup gayrimenkul şirketlerinin yöneticileri, proje satış ofisi çalışanları ve yöneticileri, emlak ofisleri çalışan ve yöneticileri, konut piyasasına ilgi duyan tüm profesyonellere hitap edecek.
 
 
GYODER Bankacı Gözüyle Konut Finansmanı Eğitimi Programı'nda içerik şu şekilde:
Konut Finansmanı, Fiyatlama, Kredilendirme, Yasal Düzenlemeler, Kredilendirme Süreçleri ,Teminat, Proje Kredileri, Yasal Düzenleme, Firma Değerlendirmesi, Proje Değerlendirmesi, Satış, Fiyatlama ,Çapraz Satış ve Kaynaklar.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Denizli'de 18 Bin 332 Konut İnşa Edecek


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gelen talepler doğrultusunda 20 bin konut ihtiyacı odluğu belirlenen Denizli'de TOKİ tarafından 18 bin 32 adet konut inşa edileceğini söyledi..

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 2 miyar liranın üzerinde bir yatırım yaplarak toplamda 18 bin 332 adet konut inşa edileceğini açıkladı.
 
Denizli'deki bir otelde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile basın toplantısı düzenleyen Bakan Zeybekci, dar gelirli ailelerden gelen talepler üzerine uzun süredir TOKİ ile görüştüklerini elen talepler doğrultusunda 20 bine yakın bir konut ihtiyacı olduğunun belirlendiğini söyledi. 
 
Bu kapsamda Denizli ve ilçelerinde TOKİ imzası ile inşa edilecek olan18 bin 332 konutun 12 bin 500’ünün kent merkezinde konumlanacağını söyleyen Bakan Zeybekçi, ilave talep gelmesi halinde konut sayısının artabileceğini, ayrıca konutların büyük bir kısmının 2 oda 1 salon formunda olacağını belirtti.
 
 
 
12-02-2016
Bu haber toplam 12 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?