En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 02:13
Güneşli Park AVM'de Kiralık Mağazalar

Güneşli Park AVM'de Kiralık Mağazalar

120 milyon TL yatırım değerine sahip olan Güneşli Park Alışveriş Merkezi'nde 90 mağaza bulunuyor.

Gül İnşaat tarafından Güneşli'de inşa edilen ve Eylül 2012'de teslimatları gerçekleşecek olan konut ve AVM projesinde kiralamalar devam ediyor. 120 milyon TL yatırım değerine sahip olan projede 90 adet mağaza yer alıyor. Güneşli Park projesiyle, bir milyon nüfuslu Güneşli bölgesinin ticari hayatına da canlılık getireceklerini söyleyen Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın, "Lokasyon itibariyle Güneşli'de benzersiz bir konuma sahibiz. Yaya ve araç trafiğinin oldukça yoğun olduğu bir bölgede gerçekleştirdiğimiz AVM Projesi yatırımcılar için oldukça cazip koşullara sahip. Hipermarketten tekstil mağazalarına kadar geniş bir mağaza karmasına sahip lan proje büyük bir ilgiyle karşılaştı. Başta Migros olmak üzere, pek çok önemli dünya markası Güneşli Park AVM'deki yerlerini aldı" dedi. Son yıllarda artan nüfusuna bağlı olarak ticari potansiyeli ile öne çıkan Güneşli'de inşa edilen Güneşli Park AVM, E-5 ve TEM otoyoluna olan yakınlığının yanı sıra, büyük sanayi kuruluşları, Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi'ne olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede inşa edilen AVM projesinde yer alan mağazaların 18 tanesi cadde üzerinde yer alıyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park O'live Projesi Çanakkale'de Yükseliyor


Daha önce şehir Manzara projesini hayata geçiren Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından Çanakkale'de konumlandırılan Park O'live projesinde 220 daire bulunuyor..

 

Çanakkale'de 36 bin metrekarelik alan üzerinde Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Park O'live projesinde kullanım alanları 75 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde toplam 220 daiere bulunuyor.
 
2018 yılının Kasım ayında teslim sürecine girmesi beklenen Park O'live projesi açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuklara özel oyun alanı, çocuklara özel yüzme havuzu, güneşlenme terası, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru gbi sosyal donatılara da sahip. 
 
Deniz manzaralı konuşu ile dikkat çeken Park O'live projesi Onsekiz Mart Üniversitesi'ne 5 dakika, Özel hastaneye 10 dakika, yeni devlet hastanesine ve üniversite hastanesine 5 dakika, Doğa Koleji ve Çanakkale Koleji'ne 10 dakika uzaklıktaki konumu ile de ulaşım avantajı sağlıyor.
 
 
09-02-2012
Bu haber toplam 8703 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?