En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 28.03.2015 02:32
Güleryüz İnşaat'dan 5 Bin Lira İle Peşinatla Ev

Güleryüz İnşaat'dan 5 Bin Lira İle Peşinatla Ev

Melen konutları yüz güldürdü

MBM Güleryüz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Güleryüz, yapımına başlanılan Melen konutlarının 100 tanesinin tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. Güleryüz, bundan sonra hedefinin ise 500 konut olduğunu söyledi. Cumayeri İlçesinde yapımına başlanılan Melen Konutlarında sona doğru gelindi. Melen Konutları tarafından Anıtpark’ta düzenlenen festival alanında açılan standta kokteyl düzenlendi. Düzenlenen kokteylde konuşan Güleryüz İnşaat Yönetim Kurul Başkanı Barbaros Güleryüz, “Kaliteli ve yüksek getiri olan lüks kullanışlı konutlarımızı çok kısa zamanda bitirerek sahiplerine teslim ettik. Firmamızın prensibi itibarı ile en kaliteli konutları en ekonomik olarak Melen Konutlarının sahiplerine sunduk. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak mutlu aileleri bir araya getirdik. Bunuda yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 Güleryüz yaptıkları inşaatların standartlarında üstünde olduğunu çok yüksek bir ısı yalıtım sistemine sahip olduğunu belirterek “Mükemmel bir izolasyon ile soğuk kış günlerinde 30 liralık doğal gaz parası ısınan evlerimizde vatandaşların ekonomik olarak ta rahat etmesini sağladık. 5 bin lira peşinatlı ev kampanyamız ise süper bir kampanyadır. Bunu yaparken kesinlikle evi olmayanları düşündük. Cüzi bir peşinatla kiradan kurtarıp kendi evinde oturma imkanı sunuyoruz ve bunlarda artışı olmayan bir taksitle ödemeler yapılıyor” şeklinde konuştu.
 Barbaros Güleryüz, yaptıkları konutlarda sona doğru geldiklerini bundan sonra ki hedeflerinin ise 100 dönümlük alanda 500 konut olduğunu söyledi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İnşaat Sektörü Güven Endeksi Yüzde 1,6 Azaldı


Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre İnşaat Sektörü Güven Endeksi Mart ayında aylık bazda yüzde 1,6 oranında gerileme kaydetti..

 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), tarafından açıklanan Mart ayına ilişkin sektörel güven endekslerine göre Şubat ayında 85 olan inşaat sektörü güven endeksi yüzde 1,6 azalarak 83,67 seviyesine geriledi.
 
Mevsim etkilerinden arındırılmış inşaat sektörü güven endeksindeki azalış, alınan kayıtlı siparişlerin mevcut düzeyinin mevsim normallerinin üzerinde olması ve gelecek üç aylık süreçte toplam çalışan sayısında artış bekleyen girişim yöneticisi sayısındaki azalmadan kaynaklandığı belirtildi.
 
Mart ayında inşaat sektöründe çalışan sayısı beklentisi endeksi ise Şubat ayında göre yüzde 1,7, olup, alınan kayıtlı siparişlerin mevcut düzeyi endeksi yüzde 1,4 azaldı.
21-07-2010
Bu haber toplam 25848 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?