En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 28.11.2014 18:49
Güleryüz İnşaat'dan 5 Bin Lira İle Peşinatla Ev

Güleryüz İnşaat'dan 5 Bin Lira İle Peşinatla Ev

Melen konutları yüz güldürdü

MBM Güleryüz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Güleryüz, yapımına başlanılan Melen konutlarının 100 tanesinin tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. Güleryüz, bundan sonra hedefinin ise 500 konut olduğunu söyledi. Cumayeri İlçesinde yapımına başlanılan Melen Konutlarında sona doğru gelindi. Melen Konutları tarafından Anıtpark’ta düzenlenen festival alanında açılan standta kokteyl düzenlendi. Düzenlenen kokteylde konuşan Güleryüz İnşaat Yönetim Kurul Başkanı Barbaros Güleryüz, “Kaliteli ve yüksek getiri olan lüks kullanışlı konutlarımızı çok kısa zamanda bitirerek sahiplerine teslim ettik. Firmamızın prensibi itibarı ile en kaliteli konutları en ekonomik olarak Melen Konutlarının sahiplerine sunduk. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak mutlu aileleri bir araya getirdik. Bunuda yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 Güleryüz yaptıkları inşaatların standartlarında üstünde olduğunu çok yüksek bir ısı yalıtım sistemine sahip olduğunu belirterek “Mükemmel bir izolasyon ile soğuk kış günlerinde 30 liralık doğal gaz parası ısınan evlerimizde vatandaşların ekonomik olarak ta rahat etmesini sağladık. 5 bin lira peşinatlı ev kampanyamız ise süper bir kampanyadır. Bunu yaparken kesinlikle evi olmayanları düşündük. Cüzi bir peşinatla kiradan kurtarıp kendi evinde oturma imkanı sunuyoruz ve bunlarda artışı olmayan bir taksitle ödemeler yapılıyor” şeklinde konuştu.
 Barbaros Güleryüz, yaptıkları konutlarda sona doğru geldiklerini bundan sonra ki hedeflerinin ise 100 dönümlük alanda 500 konut olduğunu söyledi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İnşaat Sektörü Güven Endeksi Yüzde 1,4 Arttı


Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) yayınladığı sektörel güven endekslerine göre Kasım ayında inşaat sektörü güven endeksi yüzde 1,4 oranında arttı..

 

 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Kasım ayına ilişkin güven endekslerine göre, inşaat sektörü ve perakende sektörüne olan güven artarkan hizmet sektörü güven endeksi azaldı.
 
Buna göre, Kasım ayında mevsim etkilerinden arındırılmış inşaat sektörü güven endeksi yüzde 1,4 artarak 82,9 rakamına ulaştı. Ekim ayında inşaat sektörü güven endeksi 81,7 olarak kayıtlara geçmişti.
 
İnşaat sektörü güven endeksinin Kasım ayında yaşadığı artış ise alınan kayıtlı sipariş düzeyinin mevsim normallerinin üzerinde olduğunu değerlendiren ve gelecek üç aylık dönemde toplam çalışan sayısının artacağını öngören girişim yöneticisi sayısındaki artıştan kaynaklandığı belirtildi.
 
İnşaat sektöründe Ekim ayına göre alınan kayıtlı siparişlerin mevcut düzeyi endeksi yüzde 0,3 ve toplam çalışan sayısı beklentisi endeksi yüzde 2,2 oranında artış gösterdi.
 
 
 
21-07-2010
Bu haber toplam 24495 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?