En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 25.02.2018 05:43
Gaziantep'e Holluwood Villaları

Gaziantep'e Holluwood Villaları

Nakıboğlu İnşaat, Gaziantep'te Hollywood tarzı adet villa inşa edecek.
Nakıboğlu İnşaat, Gaziantep'te her biri 800 metrekarelik parseller içerisinde 5 adet müstakil villa yapacak. Hollywood tarzında yapılacak villalar için, Beyonce, Kelly Rowland ve Paris Hilton gibi ünlülerle çalışan Türk tasarımcı Şafak Çak ile anlaşıldı. 
 
Five Star Projesi'nin tanıtım programı Grand Otel'de düzenlendi. Sanayi ve iş dünyasının katıldığı programda, projeyi, tasarımcı Şafak Çak ile yüksek mimar Bora Şahbazoğlu tanıttı. Daha sonra konuşan Nakıboğlu İnşaat'ın kurucusu Nezih Nakıboğlu, "Gaziantep'in inşaat sektöründe katkıda bulunmak, nitelikli ve prestijli yapılar üretmek düşüncesiyle yola çıktık. Gaziantep'i dünya normlarında bir projeyle tanıştırmak için dünya çapında projelere imza atan Türk mekan tasarımcısı Şafak Çak ile birlikte çalıştık." dedi. Projede yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Çak, Müjde ve Nezih Nakıboğlu'nun modern vizyonu sayesinde Gaziantep'te çok hızlı yol alınacağını düşündüğünü ifade etti.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tapu Harçlarındaki İndirim İnşaat Sektörünü Hareketlendirecek


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu dolayısıyla inşaat sektöründe hareketlenme olduğunda diğer sektörlerde de hareketlenme olduğunu söyledi..

 

 
Son dönemde inşaat sektörünün büyük beklentileri olduğunu belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bunlardan birinin de tapu harçlarının düşürülmesi olduğunuve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan düzenleme ile tapu harçlarının daha da aşağı çekildiğini belirtti.
 
İnşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu belirten Bakan Özhaseki, inşaat sektöründe hareketlenme olması halinde söz konusu diğer sektörlerde de hareketlenme olacağını belirtti.
 
İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanı Tahir Tellioğlu ise inşaat sektörünün Türkiye ekonomisinin lokomotifi olduğunu, sektörüm gelişimi adına atılacak her adımın Türkiye ekonomisini de etkileyeceğini söyledi. 
 
Tellioğlu, tapu harçalarında yapılan indirimin, sektöre illaki katkı sağlayacağını, yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde sektörde bir hareketlilik beklendiğini ifade etti.
19-01-2012
Bu haber toplam 9252 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?