En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 15:53
Feriköy'de Satılık Sıfır Daire - Teraslı

Feriköy'de Satılık Sıfır Daire - Teraslı

Şişli Feriköy'de Yıldırım Yapı Grubu tarafından inşa edilen Karanfil Apartmanında Ankastre setli lüks daire satılıktır.

Feriköy'ün yenilenen ve gelişen bölgesi olan ve yeni açılan tünellerin tam karşısında yer alan bina 5 katlı olup Yıldırım Yapı tarafından yapılan Yıldırım Güzelbahçe Evleri Karanfil Apartmanında bulunmaktadır, Daire 1. kattadır. 16metrekare Balkon terası vardır.

Salonu net 24 metrekare, olup modern tasarımlı mutfakta bosh-siemens dijital ankastre ocak-fırın vardır ( Sıfırdır ). Dairede ECA kombi vardır. Yatak odası ve salonda 2 petek diğer yerlerde 1 petek vardır, Salonun tavanı spot ve gizli ışıklandırma için özel olarak yapılmıştır.

Apartmanda dijital asansör olup,6 aile yerleşmiştir. Banyo-Mutfak ekipmanları ECA-SEREL-TEKA markalarının 1.sınıf ürünleri olup modern tarz ürünler seçilmiştir. PVC'ler Fıranpen ses ve ısı yalıtımlı ürünleridir.

Feriköy'ün kentsel dönüşüm geçiren bölgesinde yer alan daire yeni açılan Kağıthane-Tem otobanı tüneline 1dakika, Beşiktaş tüneline 3dakika uzaklıkta olup, hemen 30metre yanında okul vardır. Bölge tamamen yenilenmeye başlamış olup 1-2 yıla kadar tümüyle yeni yollar ve binalardan oluşacaktır. Zaten bölgeyi gezdiyseniz yarısında inşaatlar devam ediyor.

Yeni Adliye sarayına 1km uzaklıkta bulunan dairenin Osmanbey metrosuna uzaklığı ise 10-12 dakikadır. Metrobüse olan uzaklık ise 15dakikadır. Gerek yatırım gerekse de oturum için İstanbul'un merkezinde kalan nadir yerlerden birisidir. Kiracı derdi çekmeyeceğiniz bölge İstanbul'un depreme en dayanıklı bölgelerinin başındadır.

Daire Anahtar Teslim Şeklinde Verilecek Olup, Oturmaya Hemen Başlanabilir.

Biraz paraya ihtiyacım var - Üzerine para alabileceğim Arsa- Araç - Daha küçük Daire ile takas düşünebilirim.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

TEL: 0 212 221 56 86


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
17-08-2010
Bu haber toplam 405312 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?