En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 28.01.2015 08:34
Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen'in Bodrum'da Yazlığı Ve 90 Dönümlük Arsası Bulunuyor

Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen'in Bodrum'da Yazlığı Ve 90 Dönümlük Arsası Bulunuyor

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen ile eşi Benta Şen'in Bodrum Yalıkavak'ta hem müthiş bir yazlığı hem de 90 dönümlük bir çiftliği var.
Ali-Benta Şen çiftlikte organik tarım yapıyor. Portakaldan domatese, yeşil biberden salatalığa aklınıza ne gelirse yetiştiriyorlar. Şen çifti çiftlik ürünlerini her hafta İstanbul'da yaşayan çocukları Adnan-Begüm Şen ve Aslı-Metin Şen'e gönderiyor. Begüm Şen Onların sayesinde sağlıklı besleniyoruz. Sebze meyve alışverişi yapmayı bıraktık. Çünkü mandalina da gönderiyorlar maydanoz da diyor.

Posta 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bodrum'da Kentsel SİT Alanına RES Projesi


Rüzgar Elektrik Üretim Limited Şirketi'nin Muğla Bodrum Sandıma köyü ile Gümüşlük köyü sınırları içerisinde kuracağı RES projesi için 'Çed Gerekli değildir' kararı verilince bölge halkı mahkemeye başvurdu..

 

Muğla Bodrum'da Kentsel SİT Alanı olan tarihi Sandıma köyü ile Gümüşlük köyü sınırları içerisinde kurulması planlanan Rüzgar Elektrik Santrali projesi için 'ÇED gerekli değildir' kararı verilince bölge halkı söz konusu kararın iptai için Muğla İdare Mahkemesi'ne başvurdu.
 
Radikal'den İdris Emen'in haberine göre, Rüzgar Elektrik Üretim Limited Şirketi tarafından Muğla Bodrum'a bağlı Karakuzu ve Geriş mevkiinde Kentsel SİT Alanı olan tarihi Sandıma köyü ile Gümüşlük köyü sınırları içerisinde kurulması planlanan ve lisans alınan Rüzgar Elektrik Santrali kapsamında bölgede kurulacak 12 rüzgar türbini için Muğla Valiliği tarafından ‘ÇED gerekli değildir’ kararı verildi. 3 Ocak 2014 tarihinde ise söz konusu rüzgar türbini sayısı 13’e çıkartıldı. 
 
Bölge halkı, taş evleriyle nlü  olan ve Kentsel SİT Alanı statüsüne sahip Sandıma köyüne 392 metre uzaklıkta, tarihi Gümüşlük köyüne ise 287 metre uzakta kurulması planlan RES türbinlerinin bölgenin tarihi ve ekolojik yapısına zarar vereceğini belirterek Muğla İdare Mahkemesi’ne ‘ÇED gerekli değildir’ kararının iptal edilmesi için başvuruada bulundu.
04-03-2010
Bu haber toplam 15471 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?