En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 21.11.2014 20:55
Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen'in Bodrum'da Yazlığı Ve 90 Dönümlük Arsası Bulunuyor

Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen'in Bodrum'da Yazlığı Ve 90 Dönümlük Arsası Bulunuyor

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen ile eşi Benta Şen'in Bodrum Yalıkavak'ta hem müthiş bir yazlığı hem de 90 dönümlük bir çiftliği var.
Ali-Benta Şen çiftlikte organik tarım yapıyor. Portakaldan domatese, yeşil biberden salatalığa aklınıza ne gelirse yetiştiriyorlar. Şen çifti çiftlik ürünlerini her hafta İstanbul'da yaşayan çocukları Adnan-Begüm Şen ve Aslı-Metin Şen'e gönderiyor. Begüm Şen Onların sayesinde sağlıklı besleniyoruz. Sebze meyve alışverişi yapmayı bıraktık. Çünkü mandalina da gönderiyorlar maydanoz da diyor.

Posta 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Horizon Point Bodrum Evleri'nde Tek Tuşla Kontrol


Bodrum'da kale, deniz ve marina manzaralı özel bir konumda yükselen Horizon Point Bodrum Evleri, sahip olduğu akıllı ev sistemleri ile tek tuşla kontrol avantajı sağlıyor..

 

Muğla Bodrum'da Point İnşaat tarafından  hayata geçirilen Horizon Point Bodrum Evleri, akıllı ev sistem teknolojileri iledonatılmış olup konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı avantajı sunuyor.
 
Aydınlatma, sulama, ısıtma-soğutma,perde-panjur sistemi gibi evde bulunan hemen her sistemin akıllı ev sistemleri ile kontrol edilebildiği Horizon Point Bodrum Evleri projesinde kumanda, bilgisayar, tablet hatta cep telefonu gibi tek bir araçla evde kontrol sağlamak mümkün.
 
Bodrum'da deniz, kale ve marina manzarasına hâkim konumda 7 blok olarak yükselen  Horizon Point Bodrum Evleri'nde 2dubleksi 10 flar ve 1 tripleks konut bulunuyor. Evlerin teraslar dahil ortalama 175 - 185 metrekare alanlı olarak tasarlandığı projede fitness center, masaj odaları, şok duşlar, sauna ve spa gibi detaylar da bulunuyor.
 
 
04-03-2010
Bu haber toplam 14118 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?