En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 14:31
F&C Marka İletişim Gaysan Mobilya'yı Müşteri Portföyüne Ekledi

F&C Marka İletişim Gaysan Mobilya'yı Müşteri Portföyüne Ekledi

Türkiye'de faaliyet gösteren birçok önemli markaya kreatif, iletişim danışmanlığı ve medya planlama hizmeti veren F&C Marka İletişimi, Gaysan Mobilya'yı müşteri portföyüne ekledi.
Türkiye'nin ilk ve tek hareketli mobilya üreticisi olan Gaysan, F&C Marka İletişimi'nden tam hizmet alacak.Çok fonksiyonlu, açılır kapanır duvar yatakları üretiminde 20 yılı geride bırakan Gaysan, �ayatına Yer Aç' sloganlı reklam filmiyle ekranlara girmeye hazırlanıyor.F&C Marka İletişimi müşterileri arasında, Modoko, Papağan Kuruyemiş, Düfa Boya, Sema Hastanesi, Entegre Harç, Kamer Holding, Beysu, Fizyorem, Seray Mobilya, Sina Enerji, Donat Collection, Şah Inn Paradise, Artwin Pencere, Erimez Kardağ Su ve Furkan Bitki Çayları yer alıyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Evgör Mobilya'dan Hediyeli Yılbaşı Kampanyası


Evgör Mobilya, 31 Aralık tarihine kadar Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birini satın alana mutfak köşe takımı hediye ediyor..

 

Evgör Mobilya, 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan Yılbaşı Kampanyası kapsamında seçili düğün paketlerinden herhangi birini satın alana akıllı köşe mutfak takımı hediye ediyor.
 
 
Yemek odası, yatak odası ve oturma grubundan meydana gelen düğün paketleri, tüm Evgör Mobilya mağazalarında ve  Evgor.com.tr adresinde, Türkiye’nin her yerine ücretsiz servis ve montaj hizmetiyle alıcıların beğenisine sunuluyor.
 
 
Kampanya kapsamında Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birisini satın alanlar, değeri 1.400 lira olan mutfak köşe takımına  tamamen ücretsiz olarak sahip oluyor.
 
 
Ayrıca, Evgör Mobilya'nın uyguladığı “Ön Ödemeli Satış” modeli ile kredi kartı ve kefil olmadan, müşterinin belrileyeceği vadeye göre taksitlendirilebiliyor. Peşin ödemelerde  cazip indirimler de uygulayan Evgör Mobilya, “esnek ödeme” sistemi ile  sadece bir kredi kartının limitine ve taksit sınırına sıkışmadan bütçeye göre birden fazla kredi kartı, havale ve nakit seçeneklerini bir arada kullanabilme avantajı sunuyor.
 
 
22-02-2010
Bu haber toplam 6981 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?