En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 14:36
Ev Alana Bedelli Askerlik Hediye

Ev Alana Bedelli Askerlik Hediye

İzmir Torbalı'da bir inşaat firması inşa ettiği 6 katlı apartman için bir kampanya başlatarak ev alanlara bedelli askerlik hediye edeceğini açıkladı..

 

Bedelli askerlik açıklamasının ardından konut sektöründen de kampanya haberleri gelmeye başladı. İzmir Torbalı'da faaliyet gösteren bir inşaat firması peojesinden ev alanlara bedeli askerlik hediye ediyor.
 
Emlak Rotası'ndan Dinçer Bilgener'in haberine göre, İzmir’in Torbalı ilçesi Muratbey Mahallesi'nde 6 katlı bir apartman inşa eden Mazkent İnşaat adlı bir firma, apartmandan daire satın alan vatandaşların bedelli askerlik ücretlerini karşılayacağını duyurdu.
 
'Ev alana bedelli askerlik bedava' kampanyası hakkında bilgi veren irma yetkilisi İbrahim Ağlamaz, son zamanlarda daire satın almak isteyen vatandaşlardan yoğun olarak indirim ve kampanya talebi geldiğini, bedeli askerlik çıkınca da bu şekilde bir kampanya düzenlemeye karar verdiklerini söyledi. Kampanyanın henüz çok yeni olduğunu belirten Ağlamaz, büyük ilgi bekllediklerini sözlerine ekledi.
 
Kampanyanın apartamnda yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin tamamında geçerli olduğunuda belirten Ağlamaz,projed eyer alan 2+1 dairelerin 100 metrekare, 3+1 dairelerin ise 150 metrekare alana sahip olduğunu belirterek 3+1 dairelerin fiyatlarının ise 175 bin liradan başladığını açıkladı.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tapu Harçlarındaki İndirim İnşaat Sektörünü Hareketlendirecek


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu dolayısıyla inşaat sektöründe hareketlenme olduğunda diğer sektörlerde de hareketlenme olduğunu söyledi..

 

 
Son dönemde inşaat sektörünün büyük beklentileri olduğunu belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bunlardan birinin de tapu harçlarının düşürülmesi olduğunuve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan düzenleme ile tapu harçlarının daha da aşağı çekildiğini belirtti.
 
İnşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu belirten Bakan Özhaseki, inşaat sektöründe hareketlenme olması halinde söz konusu diğer sektörlerde de hareketlenme olacağını belirtti.
 
İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanı Tahir Tellioğlu ise inşaat sektörünün Türkiye ekonomisinin lokomotifi olduğunu, sektörüm gelişimi adına atılacak her adımın Türkiye ekonomisini de etkileyeceğini söyledi. 
 
Tellioğlu, tapu harçalarında yapılan indirimin, sektöre illaki katkı sağlayacağını, yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde sektörde bir hareketlilik beklendiğini ifade etti.
04-12-2014
Bu haber toplam 1239 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?