En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 25.02.2018 05:37
Esenyurt'ta 5 Yıldızlı Kıraç Polis Merkezi Tamamlandı

Esenyurt'ta 5 Yıldızlı Kıraç Polis Merkezi Tamamlandı

Esenyurt Kıraç'ta inşaatı tamamlanan ve nisan ayında hizmete açılacak olan Emniyet binasında sinema salonundan, spor salonuna, atış poligonundan bekar memurların kalması için yatakhaneye kadar her şey mevcut.
Esenyurt Kıraç Mahallesi'nde Esenyurt Belediyesi'nin de büyük desteğiyle yapılan Emniyet binasında Kıraç Polis Merkezi, Önleyici Hizmetler, Asayiş Büro, TEM Büro ve Olay Yeri İnceleme Büro hizmet verecek. Bu Emniyet binasını diğer İstanbul'da bulunan Emniyet binalarından farklı kılan ise 5 yıldızlı bir otel gibi yapılmış olması.BU BİNADA HER ŞEY VAR

10 Nisan Polis Bayramı'nda açılışı yapılacak olan lüks Emniyet binasıyla ilgili olarak İlçe Emniyet Müdürü Bülent Köksal, 'Bu binayı bize kazandıran başta Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Derneği Başkanı Atilla Yavuz'a teşekkür ediyorum. Çünkü binanın yapılış sürecinde sürekli olarak yanımızda oldular. Bu süreçte İstanbul Emniyet Müdürümüz Hüseyin Çapkın da her türlü destek için sürekli olarak yanımızda yer aldı. Binamızda polisimizin rahat etmesi için her şey düşünüldü. Yani bu binada her şey var' diye konuştu.'HER ZAMAN YANINIZDAYIZ'

Binanın yapımını gerçekleştiren Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, 'Daha önce de birçok araç ve polis motosikleti alımında katkılarımız oldu. Amacımız ilçemize hizmet eden polislerin rahat etmesi. Bu binada da amacımız polislerin rahat etmesi. Bundan sonra da her türlü desteği vereceğiz. Biz belediye olarak Emniyet'in her zaman yanındayız' diye konuştu.SAUNA DA VAR BASKETBOL SAHASI DA

Tam bir 5 yıldızlı oteli andıran Emniyet binasının içinde sinema salonu, sauna, hamam, sanal similasyon atış poligonu, spor salonu, basketbol sahası, çamaşırhane ve bekar memurlar için yatakhane de bulunuyor.

50 kişilik olan ve bekar memurlar için düşünülen yatakhanede ise başarılı olan bekar polisler kalacak. Bülent Köksal, 'Başarılı personelimizi de bu şekilde ödüllendireceğiz' dedi.

Akşam - Ercan Öztürk


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mobilya Alışveriş Merkezi Interia'da Dolar Kuru 3 Liraya Sabitlendi


İstanbul'un en büyük kapalı alanına sahip mobilya ve dekorasyon AVM'si Interia'da dolar kuru 3 liraya sabitlenirken kiralara ve aidatlara 5 yıl boyunca zam yapılacağı açıklandı..

 

 
Türkiye'nin en kapsamlı, İstanbul'un konusunda en büyük kapalı alanına sahip mobilya ve dekorasyon AVM'si Interia, dolar kurunu yıl sonuna kadar 3 lira olarak sabitlerken 2018 yılı için de dolar kurunun 3,0 lira olarak kabul edileceğini duyurdu.
 
Mobilya sektörünün ihtiyaçlarına uygun çözümlerle projelendirilen Interia'daki kiracılara her türlü kolaylığı sağlayacaklarını ifade eden  interia Genel Müdürü Nadir Kayacan, kiracılar ile yapılan sözleşmelerde sürenin 5 yıl olduğunu ve bu sürede kira bedellerine hiçbir şekilde zam yapmayacaklarını da açıkladı. Aynı şekilde aidatların da 5 yıl boyunca zamlanmayacağını ifade eden Nadir Kayacan, her zaman kiracıların yanında olduklarını vurguladı.
 
Mobilya sektörünün öncü markalarını aynı çatı altında toplayacak olan Interia, 57 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olup 165 metrekarelik birimlerden binlerce metrekare büyüklüğe sahip showroomlara pek çok seçeneği bir arada sunuyor.
 
22-02-2010
Bu haber toplam 20421 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?