En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 15:53
Erzurum'da Erkek Öğrencilere Kiralık Ev Verilmiyor

Erzurum'da Erkek Öğrencilere Kiralık Ev Verilmiyor

Erzurum'da evlerini kiraya veren bir çok ev sahibinin öğrencilerden daha fazla para talep ettikleri ve erkek öğrencilere ev vermedikleri ortaya çıktı..
 
 
Erzurum'da kiralık ev arayan üniversite öğrencileri ciddi ayrımcılıkla karşılaşıyor. Ev sahipleri kiralara öğrenci zammı yaparken erkek öğrencilere kimse ev vermek istemiyor.
 
Erzurumlu emlakçı Faruk Sezgin, kentin sürekli göç alması ve üniversite öğrencileri sebebiyle zaten konut sayısının az olduğu kentte kiraların da yüksek olduğunu belirtti. Üniversite öğrencilerinin kiralık konut bulmakta çok zorlandığını da ekleyen Sezgin, ev sahiplerinin 400 liralık evi öğrencilere 500-600 liraya kiraya verdiklerini ve evi kötü kullandıkları gerekçesiyle erkek öğrencileri tercih etmediklerini ifade etti.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Demet Akalın Ulus'ta Kiralık Ev Arıyor


Ulus'ta bir siteden çıkarken görüntülenen ünlü şarkıcı Demet Akalın, Acarkent'teki villasını tadilata soktuğun bu bu sebeple de Ulus'ta kiralık ev aradığını söyledi..

 

Acarkent'te bulunan villasını tadilata sokan Demet Akalın, Ulus'ta kiralık ev aradığını açıkladı. Geçtiğimiz gün Ulus'ta bir siteden çıkarken basın m ensupları tarafından görüntülenen ünlü şarkıcı Demet Akalın, Acarkent'teki villasını tadilata soktuğunu bu sebeple de kiralık ev aradığını ve boş olan daireleri gezdiğini belirtti.
 
Kısa bir süre önce barıştığı genç şarkıcı Aleyna Tilkiyi de öven Akalın, "Aleyna çok saf bir kız" yorumunda bulundu. Genç popçu Fulin'in de kendisine kızmış olabileceğini, kendisinin de zamanında birilerine kızdığını ve insanın zamanla olgunlaştığını söyledi.
 
01-11-2013
Bu haber toplam 4017 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?