En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 24.03.2018 17:55
Erdek Devlet Hastanesi'nde Son Durum

Erdek Devlet Hastanesi'nde Son Durum

Balıkesir'in Erdek ilçesindeki devlet hastanesi binası aynı yere yeni bina yapılacağından dolayı yıkıldı.

Devlet hastanesi eski binası kısa sürede yıkıldı. Yerine yeni hastane binası yapılacak olan eski devlet hastanesi binasında devam eden hafriyat çalışmaları tamamlandı.Yarım asrı aşkın bir süredir ilçe halkına hastane olarak hizmet veren Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi binası, bulunduğu yere yeni hastane projesinin gerçekleşecek olması nedeniyle hafta başında başlatılan bina yıkım çalışması 5 günden bu yana devam ediyordu. Hafriyat makinalarının kullanıldığı yıkım çalışmalarıyla kısa sürede yıkılan Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi olarak hizmet veren bina, 52 yıl önce Neyyire ve Sıtkı Ulusu ailesi tarafından özel konut olarak kullanılırken, hastane olarak hizmet verebilmesi için bağışlanmıştı. Ekim 2011 ayında hizmete sokulması planlanan yeni hastane binasının isminin de, binayı sağlık hizmetlerinde kullanılması için bağışlayan Neyyire ve Sıtkı Ulusu isimlerinin verileceği tahmin ediliyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Erdek-Avşa-Marmara Adası BUDO Seferleri Başladı


Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), Erdek-Avşa-Marmara Adası seferlerini 17 Haziran Cuma günü başlattı. Haftanın her günü yapılacak olan seferler 08:15'te başlayıp 19:25'te bitecek..

 

 
Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), bir yaz klasiği haline gelen Erdek-Avşa-Marmara Adası seferlerini 17 Haziran Cuma günü saat sabah 08:15'te başlattı. Akşam 19:25'te bitecek olan seferler Güney Marmara'nın önemli turizm bölgelerinden Erdek, Avşa ve Marmara Adalarını kapsıyor.
 
Erdek – Avşa – Marmara deniz otobüsü seferleri ile  ulaşım ağını genişleten BUDO söz konusu hatta yaz boyunca hizmet verecek.  Bu kapsamda, Erdek'ten hareket eden deniz otobüsleri, Avşa ve Marmara Adalarına uğrayacak.
 
Haftanın her günü gerçekleşecek olan Erdek-Avşa-Marmara Adası seferleri kapsamında Erdek'ten saat 8.15'te kalkacak BUDO, 8.55'te Avşa'da olacak ve 9.15'te Avşa'dan hareket ederek, 9.30'da Marmara Adası'na ulaşacak. Saat 10.00'da Marmara Adası'ndan kalkacak olan BUDO, 10.15'te Avşa'da oup 10.30'da Avşa'dan kalkış yapacak ve 11.10'da Erdek'e gelip seferi tamamlayacak.
 
 
06-12-2010
Bu haber toplam 10392 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?