En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 31.01.2015 09:04
Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi 31 Mayıs

Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi 31 Mayıs

Atakum, Canik ve İlkadım Belediyeleri, emlak ve çevre temizlik vergilerinin 2010 yılı ilk taksitlerinin 31 Mayıs'ta sona ereceği uyarısında bulundu.

Vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla veznelerin önümüzdeki hafta sonu açık kalacağını belirten İlkadım Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Bahattin Karakaş, emlak ve çevre temizlik vergilerinin 2010 yılının ilk taksitlerinin 31 Mayıs'ta sona ereceğini hatırlattı. Atakum Belediyesi Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatma Arıcı, Atakumluları uyararak, emlak vergisinde ilk taksit ödeme süresinin üç gün sonra dolacağını ifade etti. Atakum merkez bina, Çatalçam ve Atakent'te üç ayrı veznelerinin

olduğunu, bunların cumartesi, pazar dahil çalıştığını belirten Arıcı, "Atakumluların duyarlı davranarak vergilerini zamanında yatırdığını biliyoruz" dedi.

Canik Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Kemeröz de, belediyenin her zaman vatandaşın yanında olduğunu ve halkın mağduriyet yaşamaması adına cumartesi ve pazar günleri 09.00-17.00 saatleri arasında hem belediye hem de Gaziosman Paşa Mahallesi'ndeki veznenin açık kalacağını, Visa kartı ile ödeme kolaylığı sağlanacağını belirtti.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Konut GYO'nun Ankara Yenimahalle Arsası İhalesi 12 Mart'ta


Emlak Konut GYO'nun Ankara Yenimahalle İstasyon bölgesinde yer alan arsanın satış karşılığı gelir paylaşım işi ihalesinin 12 mart'ta gerçekleştirileceği açıklandı..

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Ankara Yenimahalle İstasyon bölgesinde bulunan 124 bin 475 metrekare, Merkezi İş Alanı (MİA) ve 12 bin 773 metrekare büyüklüğe sahip park alanı imarlı arsasını arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesi ile satışa çıkracak.
 
İnşaat büyüklüğünün 560 bin 141 metrekare olarak açıklandığı arsa üzerinde  ticaret, büro, rezidans, otel, iş merkezi ile kamu kuruluşları, kültür, eğlence, sağlık tesisleri, kongre merkez vb. gibi kentsel sosyal teknik altyapı alanları yapılabiliyor.
 
Emlak Konut GYO'nun Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin ilk oturumu ise 12 Mart 2015 günü saat 14.30'da Emlak Konut GYO Ataşehir binasında yapılacak.
 
 
İhale ayrıntılarını görüntülemek için TIKLAYINIZ
 
 
 
27-05-2010
Bu haber toplam 25431 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?