En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 23:31
Emlak Konut'tan Emlak Dolandırıcılığı Açıklaması

Emlak Konut'tan Emlak Dolandırıcılığı Açıklaması

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) bir duyuru yayınlayarak emlak dolandırıcılarına karşı vatandaşları uyardı..

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) özellikle son günlerde son günlerde artan dolandırıcılık olayları sonrasında vatandaşı dikkatli olmaları konsuunda uyarmak ve bilgilendirmek amacıyla duyuru yayınladı. Duyuruda, vatandaşları arayarak banka kredisi vaadiyle para talep eden kişilerin güven duygusu oluşturmak amacıyla Emlak Konut GYO'ya ait fax numarasını kullandıklarını belirterek bu gibi kişilere itimat edilmemesini tavsiye etti.
 
Emlak Konut'un kamuoyu duyursunda, son günlerde, kimliği meçhul bazı kişilerin telefonla aradığı vatandaşlardan banka kredisi temin etme vaadi ile para talep ettiği ve bu görüşme sırasında Emlak Konut'un fax numarasını verdiği ne yönelik duyumlar alındığı ifade edilerek, Emlak Konut'a ait fax numarasını kullanarak halkın üzerinde güven duygusu oluşturarak dolandırıcılık yapmayı amaçlayan kişilere  hiçbir şekilde itimat edilmemesi gerektiği belirtildi.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Denizli'de 18 Bin 332 Konut İnşa Edecek


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gelen talepler doğrultusunda 20 bin konut ihtiyacı odluğu belirlenen Denizli'de TOKİ tarafından 18 bin 32 adet konut inşa edileceğini söyledi..

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 2 miyar liranın üzerinde bir yatırım yaplarak toplamda 18 bin 332 adet konut inşa edileceğini açıkladı.
 
Denizli'deki bir otelde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile basın toplantısı düzenleyen Bakan Zeybekci, dar gelirli ailelerden gelen talepler üzerine uzun süredir TOKİ ile görüştüklerini elen talepler doğrultusunda 20 bine yakın bir konut ihtiyacı olduğunun belirlendiğini söyledi. 
 
Bu kapsamda Denizli ve ilçelerinde TOKİ imzası ile inşa edilecek olan18 bin 332 konutun 12 bin 500’ünün kent merkezinde konumlanacağını söyleyen Bakan Zeybekçi, ilave talep gelmesi halinde konut sayısının artabileceğini, ayrıca konutların büyük bir kısmının 2 oda 1 salon formunda olacağını belirtti.
 
 
 
05-01-2016
Bu haber toplam 12 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?