En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 06:16
Eminevim'de Başvurular 11 Aralıkta Bitiyor, Çekiliş 19 Aralık'ta

Eminevim'de Başvurular 11 Aralıkta Bitiyor, Çekiliş 19 Aralık'ta

Eminevim, Türkiye çapında peşinatlı, peşinatsız, vade farksız taksitlerle ev alma imkanı sağlıyor.
Yüzde 10 oranında peşinatla 120 aya kadar vade farksız taksit uygulanıyor. Aylık çekilişlerde kazananlar evlerine kavuşuyor. Ayrıca Eminevim'de farklı ödeme planlarıyla erken teslim seçeneği de bulunuyor. Eminevim'de çekiliş 19 Aralık'ta gerçekleşecek! Başvurular için ise son gün 11 Aralık!Eminevim'de konut sahibi oluncaya kadar artan kira yardımı, istenildiğinde konut değerini azaltabilme veya yükseltebilme imkanı, konutu almadan önce ödeme zorluğu çekildiğinde taksitleri dondurabilme, noter sıra belirlemesine katılarak, erken ev sahibi olma fırsatı yakalama, tapulu olan her hangi bir gayrimenkulü alabilme imkanı gibi olanaklar mevcut.

www.eminevim.com.tr

0216 444 36 46
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Eminevim Nefes Evleri Teslim Ediliyor


Sakarya'da Eminevim tarafından inşa edilen Eminevim Nefes projesinde teslimat süreci bu ay içinde başlayacak olup projede satış süreci devam ediyor..

 

Toplam 87 konut olarak Sakarya'da Eminevim kalitesi ile yükselen Eminevin Nefes Sakarya projesinde sınırlı sayıdaki konut alıcıları bekliyor. Teslimlerin bu ay içinde yapılacağı Eminevim Nefes projesinde yaşamın başlaması için geri sayım başladı.
 
 
Yaz  ve kış aylarında huzurlu zaman geirilebilmesi için titizlikle tasarlanan Eminevim Nefes projesinde 365 gün tatil fırsatı sunuluyor. 5 bin 40 metrekarelik arsa üzerinde 7 blok olarak inşa edilen Eminevim Nefes Sakarya projesinde 2+1 ve 1+1 tiplerinde, 47-77 metrekare aralığında 87 adet daire bulunuyor.
 
 
Dünyanın ikinci en ince kum taneli plajı olan Kocaali Plajı yürüme mesafesinde konumlanan Eminevim Nefes sakarya projesinde arsa alanının yüzde 55'i yeşil alan ve sosyal alanlara ayrılmış olup projede açık-kapalı yüzme havuzu, buhar odası, fitness salonu, cafeterya ve dinlenme alanları, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatılar mevcut. 
10-12-2009
Bu haber toplam 16962 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?