En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 07:35
Dumankaya, Referans Puan Hediye Kataloğunu Yeniledi

Dumankaya, Referans Puan Hediye Kataloğunu Yeniledi

Dumankaya İnşaat'ın 2005 yılında başlattığı Dumankaya Referans Puan Sistemi hediye kataloğu yenilendi..

 

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, 2005 yılında başlattığı “Dumankaya Referans Puan Sistemi” için puan katsayılarını arttırarak, zenginleştirdiği hediye kataloğu ile 2012’de fark oluşturmaya hazırlanıyor. Yeni katalogda spor kulübü üyelik paketlerinden tatil hediye çeklerine, mücevherattan otomobile kadar çok çeşitli ve çok cazip seçenekler sunuluyor.
 
Sistem kapsamında, müşteriler Dumankaya için verdikleri referansları önce puana, daha sonra da hediyeye dönüştürmeye hak kazanıyor. Referans puan sistemine dahil olmak için Dumankaya’dan daire sahibi olma şartı aranmıyor.
 
Dumankaya Referans Puan Sistemi 2011’de de kazandırdı.
 
Dumankaya Referans Puan Sistemi’nde 31 Aralık tarihine kadar 2011 yılında puan toplayarak ödül almaya hak kazanan müşteriler 01 Nisan Pazar günü Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi-Ritim İstanbul’da gerçekleştirilen tören ile hediyelerini aldı. Dumankaya Satış ve Pazarlama Direktörü Ufuk Kayador törende yaptığı konuşmada “Dumankaya olarak müşterilerimiz her zaman kazansın istiyoruz. Bunun için hayata geçirdiğimiz Referans Puan Sistemi 2005 yılından beri son derece istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Kazanan herkesi tebrik ediyoruz,” dedi.
 
Törende 2011 yılının kazananları beyaz eşya, yurt dışı seyahati ve Athletic-o Sport Club üyeliği gibi hediyelerini alırken, bazı müşteriler de daha büyük hediyeler kazanmak için puanlarını 2012 yılına devretti.
 
31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak 2012 yılı Referans Puan Sistemi ile ilgili detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.referanspuan.com adresinden ulaşılabilir.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Tapu Harçlarındaki İndirim İnşaat Sektörünü Hareketlendirecek


Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu dolayısıyla inşaat sektöründe hareketlenme olduğunda diğer sektörlerde de hareketlenme olduğunu söyledi..

 

 
Son dönemde inşaat sektörünün büyük beklentileri olduğunu belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bunlardan birinin de tapu harçlarının düşürülmesi olduğunuve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan düzenleme ile tapu harçlarının daha da aşağı çekildiğini belirtti.
 
İnşaat sektörünün etkilediği yaklaşık 250 iş kolu olduğunu belirten Bakan Özhaseki, inşaat sektöründe hareketlenme olması halinde söz konusu diğer sektörlerde de hareketlenme olacağını belirtti.
 
İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanı Tahir Tellioğlu ise inşaat sektörünün Türkiye ekonomisinin lokomotifi olduğunu, sektörüm gelişimi adına atılacak her adımın Türkiye ekonomisini de etkileyeceğini söyledi. 
 
Tellioğlu, tapu harçalarında yapılan indirimin, sektöre illaki katkı sağlayacağını, yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde sektörde bir hareketlilik beklendiğini ifade etti.
18-04-2012
Bu haber toplam 6204 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?