En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 22.03.2018 11:48
Dumankaya Müşteri Memnuniyetini Araştırdı

Dumankaya Müşteri Memnuniyetini Araştırdı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Dumankaya, konut sattığı müşterilerinin memnuniyetini de ölçüyor.

Şirket, yapılan anketlerden çıkan sonuçlara göre hizmet kalitesini artırıcı adımlar atıyor. Dumankaya, ‘Her Aşamada Mutlu Ev Sahipleri’ ilkesi çerçevesinde, kendini sürekli geliştirmek için Gfk Türkiye’ye düzenli müşteri memnuniyeti anketleri yaptırıyor. Şirket son olarak 8-22 Şubat 2011 tarihleri arasında Adres 1, 2, 3 ve Botanik projelerinden daire sahibi olan 322 kişiyle görüşerek müşteri memnuniyetini ölçtü. Adres 1, 2, 3 ve Botanik projeleri müşterileri arasında düzenlenen araştırma, Satın Alma Süreçleri, Satış Ofisleri, Dumankaya müşterilerine özel hazırlanan ‘Bizden Size’ dergisi, Komşuluk Günleri Etkinlikleri ve Dumankaya Pusula Hizmetleri konuları üzerinden gerçekleştirildi. Memnuniyet anketi kapsamında yüzde 100 gibi önemli bir oranda memnuniyet belirtilen Dumankaya Pusula Asistan Hizmetleri’nin yanı sıra Adres 3 ve Botanik projeleri için genel memnuniyet oranı yüzde 82, Adres 1 ve 2’de ise yüzde 71 olarak gerçekleşti. Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, anket sonucunu şöyle değerlendirdi: “Müşteri memnuniyeti anlamında çok ciddi çalışmalar yapıyoruz ve her geçen gün farklılaşmış birçok hizmeti müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Müşterilerimiz ile buluşturduğumuz hizmetlerimizin kalitesini de sürekli sorgulayarak nasıl daha da geliştirebiliriz diye devamlı arayış içerisindeyiz. En son Adres 1, 2, 3 ve Botanik projeleri için yaptırdığımız araştırmanın neticesinde müşterilerimizin beğenisi aldığımızı görmek mutluluk verici.” 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TMSF'ye Devredilen Dumankaya İnşaat'ın Projelerine Ne Olacak


Dumankaya Grubu, TMSF yetkililerinin kayyum olarak atandığı Dumankaya İnşaat'ın devam etmekte olan projelerine ne olacağı sorusuna yanıt verdi..

 

İnşaat şirketi Dumankaya'nın Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilmesi sonrasında Dumankaya İnşaat'ın devam etmekte olan ve çok sayıda tüketicinin daire satın aldığı projelerine ne olacağı merak ve endişe konusu oldu. 
 
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) "himmet" adı altında finansal destek sağlandığı iddiası ile savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Anadolu 1. Sulh Ceza Hakimliği kararı ile Dumankaya ailesine bağlı şirketlere TMSF yetkililerinin kayyum olarak atanmasına karar verilmişti.
 
Dumankaya'nın TMSF'nin kayyum olarak atanmasına ilişkin açıklamasında ise, 23 Eylül 2016 tarihli mahkeme kararı ile TMSF'nin Dumankaya şirketlerine kayyum olarak atandığı ve  Dumankaya Grubu'nun faaliyetlerine TMSF yetkililerinden oluşan yönetim kurulu ile devam edeceği, söz konusu tarihten itibaren Dumankaya İnşaat ve grup şirketlerinin faaliyetlerine eskiden olduğu gibi iş ortakları ve paydaşları ile birlikte herhangi bir kesinti olmadan devam edeceği belirtildi.
20-03-2011
Bu haber toplam 5439 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?