En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 27.02.2015 15:09
Dışkaya Toplu Konut Projesi

Dışkaya Toplu Konut Projesi

Dışkaya Toplu Konut Projesi'nde de inşaat çalışmalarına başlandı

Devlet Bakanı Faruk Çelik, Bursa'nın Gürsu ilçesinde kısa süre önce yaşanan sel felaketinde mağdur olan üreticilere destek mesajı verdi.

Devlet Bakanı Faruk Çelik, Gürsu'da temas ve incelemelerde bulundu. Gürsu Belediyesi'ni ziyaret eden Çelik, Başkan Orhan Özcü'den belediye çalışmalarına ilişkin bilgi aldı.

Devlet Bakanı Faruk Çelik, Gürsu'nun her yönüyle Bursa'nın parlayan yıldızı olmayı hak eden bir ilçe olduğunu söyledi. İlçede sanayinin yanı sıra güçlü tarımsal üretim potansiyelinin varlığına dikkat çeken Bakan Çelik, Gürsu'nun sadece Bursa'nın değil, tüm Türkiye'nin meyve sebze ambarı konumunda olduğunu dile getirdi.

Bursa'nın bir süre önce büyük bir afet yaşadığını kaydeden Bakan Çelik, Gürsu'nun da selden olumsuz etkilendiğini bildiklerini, başta Gürsu Belediyesi olmak üzere tüm yetkililerin yaraları sarmak için çalıştığını belirtti. Çelik, milletvekillerinin daha önce bölgede incelemelerde bulunduklarını, kendisinin de Gürsululara bir kez daha geçmiş olsun dileklerini iletmek için geldiğini söyledi. Çelik, hükümet olarak her zaman üreticinin yanında olduklarını, bundan sonra da destek vermeye devam edeceklerini vurguladı.

Belediye Başkanı Orhan Özcü de Gürsu nüfusunun giderek arttığını ve ilçenin cazibe merkezi olma özelliği kazandığını belirtti. Başkan Özcü, 'İkinci Gürsu' olarak nitelediği Dışkaya Toplu Konut Projesi'nde de inşaat çalışmalarına başlandığını söyledi.

Bakan Çelik'e, verdiği desteklerden ötürü teşekkür eden Özcü, kısa süre önce yaşanan sel felaketini de hatırlattı. Özcü, afet nedeniyle Gürsu'da özellikle tarımsal üretimin sekteye uğradığını ifade etti.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bursa Hamitler TOKİ'de Satılık 2+1 Daire


TOKİ, Bursa Hamitler 1. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet 2+1 daireyi açık satışa çıkardı. Başvuru süreci 31 Mart'a kadar devam edecek konuta 240 ay vade ile sahip olmak mümkün..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Bursa Hamitler’de hayata geçirilen Bursa Hamitler 1. Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamında stokta bulunan 1 adet konut, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma imkanı ile açık satışa sunuldu.
 
Satışa konu olan söz konusu daire 159 metrekare kullanım alanına sahip olup 2 oda 1 salon tipindedir. Fiyatı 226 bin 603 lira olarak belirlenen daireye 240 ay vade ile ödeme yapılabiliyor.
  
Konutun satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla Fevzi Çakmak Şubesi'nde yürütülecek olup başvuru süreci ise 31 mart 2015 tarihine kadar sürecek. 
 
Satış duyurusunu görüntülemek için TIKLAYINIZ
Fiyat bilgisine ulaşmak için TIKLAYINIZ
 
 
03-12-2010
Bu haber toplam 17106 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?