En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 17:25
Denizbank, Marmara Forum Garden Office'i Tercih Etti

Denizbank, Marmara Forum Garden Office'i Tercih Etti

Denizbank, Avrupa Bölge Müdürlüğü olarak kullanmak amacıyla Marmara Forum Garden Office projesinden 1.000 m² alan kiraladı.

 

Denizbank, Merter’deki Garden Office Projesi’nden Avrupa Bölge Müdürlüğü olarak kullanmak üzere 1.000 m²  alan kiralaması yaptı. 
 
Garden Office Projesi’nin İstanbul’da ofis kiralamak isteyen kuruluşlara yönelik cazip bir iş merkezi olduğuna değinen Multi Development Türkiye CEO’su Hulusi Belgü: “ En yeni inşaat teknolojileri kullanılarak hazırlanan alt yapısı, verimli ofis alanları, yüksek standartları ve cazip kiralama koşullarıyla Garden Office, kurumsal beklentilerinizin tam karşılığını veriyor” dedi.
 
Jones Lang LaSalle Ticari Piyasalar ve Ofis departmanı aracılığı ile yapılan kiralama ile ilgili olarak Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş, “Deniz Bank’ın Garden Office’i yeni bölge müdürlüğü olarak seçmesi bölge için önemli bir karardır, müşterilerine çok yakın mesafede olup modern ve güvenli çalışma ortamında bulunmalarını sağlayacaktır.” yorumunu yaptı.
 
Multi Development Türkiye ve İngiltere merkezli Area Property Partners tarafından gerçekleştirilen toplam 30.000 m2 kiralanabilir alana sahip Garden Office Projesi, Jones Lang LaSalle Ticari piyasalar ve Ofis departmanı tarafından gerçekleştirilen 18.000 m2 kiralama ile beraber %70 doluluğa ulaşmış bulunuyor.
 
Marmara Forum ile aynı kompleks içinde yer alan ve 30.000 m²  kapalı alana sahip 2 bloktan oluşan Garden Office, lokasyonu, uluslararası standartlardaki kalitesi ve A sınıfı ofis özellikleriyle kullanıcılarına benzersiz imkanlar sağlıyor. Fonksiyonel tasarımıyla tek katta geniş mekanlar yaratan bir proje olarak ön plana çıkan Garden Office, yüksek verimlilik oranı ile gün ışığı alan son derece ferah ofis alanları sunuyor. Marmara Forum Alışveriş merkezi ile aynı kompleks içinde bulunması ve geniş otopark imkanı, Garden Office’in dikkat çeken diğer özellikleri arasında yer alıyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Avrupa Residence & Office Ataköy'de Son Daireler 36 Ay 0 Faizle Satışta


Artaş İnşaat'ın İstanbul'un en değerli bölgelerinden Ataşehir'de hayata geçirdiği Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde son daireler cazip ödeme seçenekleri ile satılıyor..
 
 
 
 
İstanbul Ataköy'de Artaş İnşaat imzası ile yükselen Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde hemen teslim dairelerde 36 ay vade farksız  ödeme yapılabilmekte olup tapuların da hemen teslim edildiği projede 60 aya 0,35 faiz, 120 aya ise 0,58 faiz seçenekleri de sıralanıyor. Fiyat listesinin 714.960 TL'den başladığı Avrupa Residence & Office Ataköy'de sınırlı sayıdaki daire alcıları bekliyor.
 
 
69 ile 103 metrekare arasında değişen alanlı 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşan 165 rezidans daire ile çeşitli kullanım alanlarına hitap eden 52 ofis ve dükkanlardan meydana gelen Avrupa Residence & Office Ataköy, de ofisler 233 ile 321 metrekare arasında, dükkanlar ise 52 metrekare ile 1.058 metrekare arasında değişen alana sahip olarak planlandı.
 
22-03-2012
Bu haber toplam 4107 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?