En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 16:22
Outlet 12 Alışveriş Merkezi Cirodan Pay Alacak

Outlet 12 Alışveriş Merkezi Cirodan Pay Alacak

Avrupa Alışveriş Merkezleri Pazarlama Tekstil ve İnşaat AŞ tarafından Çorlu'da inşa edilen Outlet 12 Alışveriş Merkezi (AVM), 17 Eylül'de bir dizi tasarruf önlemiyle açılacak
Outlet 12'nin cuma günü gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan Genel Müdür Cenk Nasiri, yatırımın bedelinin 30 milyon TL olduğunu, alışveriş merkezinde sezon malı sattırmayacaklarını söyledi. Nasiri, 75 mağazanın yer alacağı merkezde, 2009 sonuna kadar aylık 5 milyon TL'lik ciro yaratmayı planladıklarını ifade etti. Nasiri, krizin işletmelerin üzerindeki olumsuz etkisini azaltmak amacıyla bir dizi önlem aldıklarını söyledi. Krizle birlikte artan kira krizini cirodan yüzde 12 pay alarak çözdüklerini anlatan Nasiri, tek tip dekorasyon ve tek kat uygulamasıyla da işletme maliyetlerini en aza indireceklerini anlattı.
 
Dekorasyon standart
Nasiri, markaların mağazalarını anahtar teslimi alacaklarına dikkat çekerek, Mağazalarda kullanılacak tüm malzemeler aynı tarz ve dizayna sahip olacak. Mağaza logoları hariç dışarıdan bakıldığında her mağaza aynı konsepti taşıyacak. Böylece markaların mağaza iç kısım ve cephe tasarımlarıyla veya mimari düzenlemeyle ilgili bir harcama yapmalarına gerek kalmayacak. Böylece 100 metrekarelik bir mağaza için 100-150 bin dolar civarındaki dekorasyon masrafından da mağaza sahiplerini kurtulmuş olacak diye konuştu. Outlet 12'nin sabah saat 11.00'de hizmet vermeye başlayacağını ve akşam 21.00'de kapanacağını ifade eden Nasiri, böylece günde ortalama 4-5 saatlik bir enerji tasarrufu sağlayacaklarını dile getirdi. Nasiri, şöyle devam etti: Bu da tek vardiya demek. Yine Outlet 12, tek katta hizmet verecek. Böylece asansör ya da yürüyen merdiven masrafından kurtulacağız. Bu ısıtma ve soğutmayı da daha ekonomik hale getirecek. Ayrıca mağazalardan aydınlatma parası da almayacağız. Avrupa Alışveriş Merkezleri Pazarlama Tekstil ve İnşaat AŞ tarafından Çorlu'da inşa edilen Outlet 12 Alışveriş Merkezi (AVM), 17 Eylül'de bir dizi tas.
Referans
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
23-08-2009
Bu haber toplam 8772 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?