En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 19.02.2018 11:40
Cinema Pink'ta Sinema Keyfi 6 TL

Cinema Pink'ta Sinema Keyfi 6 TL

80 sinema salonuyla hizmet veren Cinema Pink salonlarında kaliteli film keyfi sadece 6 TL
Cinema Pink kaliteli seyir keyfini uygun fiyattan sunarak sinema izleyicisini mutlu etmek istiyor. Teknolojik salonlarda, rahat ve geniş koltuklarda vizyon filmlerini izlemenin bedeli sadece 6 TL.
 
Bugün 12 merkezde 80 adet sinema salonuyla sinemaseverlere hizmet veren Cinema Pink rahat ve kaliteli film izleme zevkinin ucuz fiyattan verilmesinden yana. 
Dünyada böylesi geniş bir kitleye ulaşabilen tek sanatın “Sinema” olduğunun bilincinde olan Cinema Pink, beyaz perdenin en güzel örneklerinin, popüler sinemanın tüm güzelliklerinin, teknolojik olarak sürekli ilerleyerek, izleyiciyi adeta filmin atmosferine katan filmlerin bütün herkese ulaşması gerektiği inancında.
 
70 cm Koltuk Boşlukları
Stadyum tipi oturma düzenine sahip salonlarda 70 cm koltuk boşluğuna sahip koltuklar, aydınlatmalı koltuk sehpalarına sahip. Salon için özel akustik düzenleme, özel gümüş perde,  dolby digital ses sistemi, 3D ve son sistem  35mm  projeksiyon makineleri, klima otomasyonu, brüt beton ve ahşap karışımı modern dekorasyon, özel yanmaz halı gibi özellikleriyle izleyenlerine kaliteyi ucuz fiyattan sunan Cinema Pink, 2012 yılında 5 yeni sinema merkezi kurarak salon sayısını 120’ye çıkarmayı hedefliyor. 
 
2.500.000 Kişi 6 TL’ye Sinema Keyfi Yaşıyor
Şu anda yılda 2.500.000 sinemasevere hizmet veren Cinema Pink 2012 yılında 3.000.000 izleyiciyi beyaz perdenin büyüsüyle buluşturmayı hedefliyor, hem de 6 TL’ye 
 
“Herkes bu büyüyü yaşamalı”
Uzun yıllar sinema sektörünün içinde bulunan Cinema Pink Üst Yöneticisi Serdar Şener istisnasız bütün insanların sinema izlemesi gerektiğini savunuyor.
“100 yılı aşkın süredir sinema hayatımızda. Lumiere Kardeşler küçücük bir pub’da “Bir Trenin Gara Girişi” filmini gösterdiklerinde insanlar trenin üzerlerine geldiklerini zannetmişlerdi. Sinema bugün aynı etkiye sahip, hatta çok daha güçlü. Milyarlarca insanın aynı şeyi izlemesini başka nasıl sağlayabilirsiniz ki?” diyerek sinemanın gücüne vurgu yapan Şener “Bugün dünyanın her yerinden binlerce yönetmen sanatsal fikirlerini beyaz perdeye taşıyor. Biz de izleyicilerimizle bu filmleri tanıştırmanın haklı gurunu yaşıyoruz ve herkesin izlemesi için de bilet fiyatlarımızı 6 TL olarak belirlemiş bulunmaktayız.” dedi.
Sinema izleyicisinin en iyisini hak ettiğini belirten Serdar Şener “Biz burada çok çağdaş bir mimari ile sadece sinema salonumuzu değil, izleyicilerin vakitlerini geçirebilecekleri güzel bir fuayeyi de uygun fiyatla izleyicilerimize sunuyoruz.”dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Pink Floyd'un Evi 13 Milyon Lira Fiyatla Satışta


Efsanevi İngiliz rock grubu Pink Floyd'un İngiltere Londra'da bulunan 7 odalı evi yalaşık 13 milyon lira fiyatla satışa çıkarıldı..

 

Progresif rock ve psychedelic rock türlerinin efsanevi ismi Pink Floyd'un kurulduğu ev 3 milyon sterlin yani 13 milyon TL fiyatla satışa sunuldu. İngiliz grubun temellerinin atıldığı 7 odalı ev, The Dark Side of the Moon ve The Wall albümlerinin oluşturulduğu ev olarak da biliniyor.

 

İngiltere Londra'nın kuzeyinde bulunan ev Pink Floyd üyeleri tarafından 1960 yılında kulalnılmış olup daha sonra ciddi bir restorasyon geçirerek bugünkü haline getirilmiş. Büyük bir bahçesi, 7 yatak odası, bahçeye açılan büyük bir mutfağı ve 2 banyosu bulunan evde teras da bulunuyor. 

 

İşte satışa sunulan evden kareler:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03-11-2011
Bu haber toplam 25134 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?