En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 22.03.2018 11:49
Ceyhunkent Konutları'nda 29 Bin TL'ye Satılık Daireler

Ceyhunkent Konutları'nda 29 Bin TL'ye Satılık Daireler

Ceyhan Belediyesi tarafından Ceyhunkent Konut Yapı Kooperatifi'nce yaptırılan ve 11 bloktan oluşan 2. etap Ceyhunkent toplu konutlarına başvuru kayıtları başladı.

Başvuru için anlaşma sağlanan bankaya iletilmek üzere kimlik fotokopisi ve gelir belgesinin ibraz edilmesi gerekiyor.
Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 2. etap Ceyhunkent Toplu Konutları başvuru kayıtlarının bugünden itibaren Ceyhan Belediyesi Sergi Salonunda alınmaya başlandığını söyledi.
Başkan Sözlü, Devlet Bahçeli Tesisleri’nin arkasında kalan 20 bin metrekarelik site alanı ve 5 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yapılacak olan 3+1 (129 m2) , 2+1 (99 m2) ve 1+1 (65m2)’lik 322 adet konutun azami 18 ay içerisinde sabit fiyat garantisiyle inşa edileceğini ifade etti.
Yapılacak 3+1 (129 m2)’lik konutların 69 bin, 2+1 (99 m2)’lik konutların 49 bin ve 1+1 (65m2) olanların ise 29 bin TL’den başlayan fiyatlarla teslim edileceğini belirten Başkan Sözlü, konut fiyatlarının yüzde 25’inin peşin alınacağını geriye kalan kısmının ise banka ve müşterinin belirlediği sabit taksitler halinde ödeneceğini belirtti.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ceyhunkent 2. Etapta 3+1 Daireler 69 Bin TL


Ceyhan Belediyesi tarafından inşa edilen Ceyhunkent projesinin ikinci etabında sona yaklaşıldı.
Ceyhan Belediyesi'nin öncülüğünde Ceyhunkent Konut Yapı Kooperatifi'nce yaptırılan ve 11 bloktan oluşan 2. Etap Ceyhunkent toplu konutlarında sona yaklaşıldı. 
 
2. Etap Ceyhunkent toplu konutların inşaatını gezen Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 20 bin metrekarelik site ve 5 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde kurulan konutların teknik ve fiyat yönünden bölgede örnek teşkil ettiğini ifade etti. 
 
Geleneksel Türk mimarisi ile modern mimarinin sentezinden oluşan bu konutların, bölgede ve Türkiye'de örnek alınan bir proje olduğunu söyleyen Sözlü, "Seçim öncesinde Ceyhanlı vatandaşlarımıza şu sözü vermiştik. Günde 10 TL'ye ev yapacağız diye. Evet, bugün burada bunu gerçekleştiriyoruz. Allah nasip ederse bu sözümüzü yerine getirip vatandaşlarımızın bize duyduğu güvene bir kez daha mazhar olacağız. Konutları, proje tarihinden önce tamamlayıp teslim etmeyi planladık" diye konuştu. 
 
Başkan Sözlü ise 2. Ceyhunkent projesinin bitmesini beklemeden 3. Ceyhunkent evlerinin temellini de atacaklarını belirterek, "Şu anda yer bakıyoruz. Arsayı temin ettiğimiz gün üçüncü Ceyhunkent'in yapımına başlayacağız" dedi. 
 
Ceyhunkent Yapı Kooperatifi Başkanı Rahmi Peker ise kaba inşaatların tamamlandığını belirterek, "havaların yağışlı olması durumunda çalışmalarımız haliyle yavaşlıyor. Ancak uygun gitmesi halinde Nisan ayı sonunda hak sahiplerine anahtarlarını teslim etmeyi hedefliyoruz. Şu anda birçok dairenin iç ve dış sıvası tamamlandı. Banyo, Mutfak ve Tuvaletlerin fayansları döşenmiş durumda. Hak sahipleri isterse fayansların rengini ve şeklini de kendisi seçebiliyor. Tüm bunların yanı sıra parkelerin döşenmesi ve mutfak dolaplarının seçim inde de ev sahiplerinin bilgisini alacağız" şeklinde konuştu. 
 
Öte yandan inşaatı devam eden 3+1 129 metrekarelik konutların 69 bin, 2+1 metrekarelik olanların 49 bin ve 1+1 metrekarelik konutların 29 bin TL'den başlayan fiyatlarla teslim edileceği öğrenildi.
11-02-2011
Bu haber toplam 22689 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?