En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 18:42
Çevre Temizlik Vergisinden Son Gün 31 Mayıs

Çevre Temizlik Vergisinden Son Gün 31 Mayıs

Seyhan Belediyesi, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi’nin (ÇTV) birinci taksit son ödeme tarihinin 31 Mayıs’ta sona ereceğini açıkladı.

Seyhan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaşlar vergilerini zamanında yatırmaları ve cezalı duruma düşmemeleri konusunda uyarıldı.

Emlak ve işyeri ÇTV ilk taksit ödemelerinde tahsilatın sürekli olarak yapıldığı belirtilen açıklamada, “Vatandaşlarımız ödeme için son günü beklemesinler. Mükellefler Seyhan Belediyesi veznelerinin dışında, internet üzerinden seyhan.bel.tr adresinden de online olarak vergilerini yatırabilirler” denildi.

Bu arada, Yüreğir Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürü Nihat Aldal da, vatandaşların mağdur olmamaları için vergilerini zamanında yatırmalarını istedi.

Vergisini yatırmak isteyen vatandaşlara her türlü kolaylığın sağlandığını belirten Aldal, "Emlak servisimizi ve veznelerimizi tamamen yeniledik. Yüreğir’e yeni bağlanan tüm beldelere de tahsilat şubesi açtık. Vatandaşlarımız bundan böyle kredi kartı ile de borçlarını ödeyebilecek. Bunun için veznelerimize pos makinesi yerleştirdik. Ayrıca ay sonuna kadar Kaymakamlık, PTT Evleri ve Belediye içerisindeki vezneler ay sonuna kadar hafta sonları da açık olacak" dedi.

Nihat Aldal, vergilerin belediyenin merkez veznelerinin yanı sıra, PTT Evleri, Kaymakamlık şubesi, Yunusoğlu, Solaklı, Doğankent, Havutlu, Geçitli, Abdioğlu ve Yakapınar veznelerine yatırılabileceğini kaydetti.

(AA)


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
12-05-2009
Bu haber toplam 9429 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?