En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 24.02.2018 10:05
Bursa'nın Üçüncü Üniversitesi

Bursa'nın Üçüncü Üniversitesi "Bursa Orhangazi Üniversitesi"

Ankara Bilge Üniversitesi, Altın Koza Üniversitesi, Gedik Üniversitesi ve Bursa Orhangazi Üniversitesi adlarıyla vakıf üniversiteleri kurulacak.

Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığına sunuldu.

Tasarıya göre, Ankara'da, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Vakfı ile Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı tarafından Ankara Bilge Üniversitesi, Koza İpek Eğitim Sağlık Hizmet Yardım Vakfı tarafından da Altın Koza Üniversitesi adlarıyla yeni vakıf üniversiteleri kurulacak. İstanbul'da, Gedik Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından Gedik Üniversitesi adıyla bir vakıf üniversitesi oluşturulacak.

Tasarıyla Bursa'da da Uludağ Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından Bursa Orhangazi Üniversitesi adıyla bir vakıf üniversitesi kurulması öngörülüyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

FerYapı, Üniversite Öğrencilerinin Okul Masraflarını Karşılıyor


FerYapı, Mai Residence projesinden daire satın alan üniversite öğrencilerinin okul masraflarını 20 bin liraya kadar karşılıyor..

 

FerYapı'nın Kartal'da hayata geçirmekte olduğu Mai Residence projesinde üniversite öğrencilerine cazp bir yatırım fırsatı sunuluyor. Yüzde 1 KDV avantajına sahip olan ve fiyatların 342.000 lira seviyesinden başladığı Mai Residence projesinden ilk dairesi alan üniversite öğrencilerinin  okul masraflarının bir kısmı FerYapı tarafından karşılanıyor. Kampanyaya göre, üniveriste öğrencilerinin 1+1 daireler için 10 bin lira, 2+1 daireler için 15 bin lira, 3+1 daireler içinde ise 20 bin liralık okul masrafı karşılanırken kampanyadan faydalanmak isteyen üniversite personeli, öğretim üyeleri ve akademisyenlere de hediye çeki veriliyor.
 
 
Üniversitelere kolay erişim sağlanebilecek, E-5’e sıfır konumda yükselen Mai Residence projesinde 75 metrekare alanlı 1+1 daireler 342 bin liradan, 89 metrekare alanlı 2+1 daireler 410 bin liradan, 149 metrekare alanı 3+1 daireler ise 625 bin liradan başlaya fiyatlarla satılıyor.
 
 
 
10-02-2011
Bu haber toplam 29751 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?