En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 14:36
Burdur Kentsel Dönüşüm Projesi

Burdur Kentsel Dönüşüm Projesi

Burdur Belediyesi, vatandaşları Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili bilgilendiriyor.

 

Burdur Belediyesi'nin Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Bozkurt mahallesinde ortaklaşa yapacağı "Kentsel Dönüşüm Projesi" bilgilendirme toplantısı Belediye Düğün Salonu'nda yapıldı. 
 
Toplantıya, Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Başkan Yardımcıları Hasan Duygulu ve Serdar Başgül, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ile Bozkurt mahallesi sakinleri katıldı. 
 
Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, toplantıda yaptığı konuşmada, Burdur Belediyesi olarak, şehrin daha güzel ve daha yaşanılabilir olması için çaba sarf ettiklerini söyledi. 
 
Tefenni yolu üzerinde belediyeye ait 12, 5 dönümlük araziyi Adliye binası yapılmak üzere Hazine'ye verdiklerini, bunun karşılığında da Memur Evleri olarak bilinen yerin yaklaşık yüzde 70'ini takas sureti ile aldıklarını ifade eden Akkaya, "Gelin hep beraber bunları değerlendirelim. Bizim amacımız belediyeye herhangi bir şey kazandırmak değil. Biz evsiz vatandaşların ev sahibi olmalarını istiyoruz" dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park O'live Projesi Çanakkale'de Yükseliyor


Daha önce şehir Manzara projesini hayata geçiren Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından Çanakkale'de konumlandırılan Park O'live projesinde 220 daire bulunuyor..

 

Çanakkale'de 36 bin metrekarelik alan üzerinde Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Park O'live projesinde kullanım alanları 75 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde toplam 220 daiere bulunuyor.
 
2018 yılının Kasım ayında teslim sürecine girmesi beklenen Park O'live projesi açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuklara özel oyun alanı, çocuklara özel yüzme havuzu, güneşlenme terası, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru gbi sosyal donatılara da sahip. 
 
Deniz manzaralı konuşu ile dikkat çeken Park O'live projesi Onsekiz Mart Üniversitesi'ne 5 dakika, Özel hastaneye 10 dakika, yeni devlet hastanesine ve üniversite hastanesine 5 dakika, Doğa Koleji ve Çanakkale Koleji'ne 10 dakika uzaklıktaki konumu ile de ulaşım avantajı sağlıyor.
 
 
16-09-2011
Bu haber toplam 10335 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?