En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 15:54
Bolu Mengen TOKİ Konutları'na Servis Seferleri Düzenlendi

Bolu Mengen TOKİ Konutları'na Servis Seferleri Düzenlendi

Belediye Başkanı Osman Erarslan, TOKİ'ye taşınan konut sahiplerinin en çok sıkıntı çektikleri, Ulaşım sorununa çözüm getirdi.

 TOKİ'ye günün belirli saatlerinde Servis koydu ve TOKİ servisleri aşağıdaki gibi belirlendi. Yapılan bu uygulamanın TOKİ sakinlerini rahatlatacağı düşünülürken, ilçe merkezine ulaşımında kolay olacağı düşünülüyor. Başkan Osman Erarslan ilk servis gününde servise eşlik ederek TOKİ sitesini ziyaret etti.

Hizmette sınır tanımayan ve yapılan her şeyin Mengen halkı için olduğunu belirten Başkan Osman Erarslan, “TOKİ'de oturan vatandaş bizim vatandaşlarımız. Onların rahat ve huzurlu olması bizim hizmet anlayışımızı genişletir, buda yapılan hizmetin doğru yapıldığını işaret eder” dedi.

 Mengen Belediyesi TOKİ servisleri:
 Sabah 08.00 TOKİ’den ilçe merkezine hareket
 Öğle 12.00 ilçe Merkezinden Toki’ye
 Öğleden sonra 16:00 İlçe Merkezinden Toki’ye


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Bolu Mengen'de 3 Konutu Satışa Çıkardı


TOKİ'nin Bolu Mengen Pazarköy Toplu Konut Uygulaması kapsamında inşa ettiği 3 adet konut açık satışa sunuldu. Başvurular için son gün 30 Eylül..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bolu – Mengen - Pazarköy'de hayata geçirdiği toplu konut projesi kapsamında 3 adet konutu ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sundu.
 
Açık Satış Yöntemiyle satışa sunulan konutların işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. nin tüm şubeleri aracılığıyla yürütülecek olup 30 Eylül 2014 tarihinde tamamlanacak.
 
Satış duyurusuna ulaşmak için TIKLAYINIZ
Fiyat bilgisine ulaşmak için TIKLAYINIZ
 
05-01-2011
Bu haber toplam 9888 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?