En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 18:37
Binyapı Emlak Reklam Yayınlamadan Müşteri Kazanmayı Hedefliyor

Binyapı Emlak Reklam Yayınlamadan Müşteri Kazanmayı Hedefliyor

Emlak gayrimenkul sektörünün tecrübeli isimlerinin bir arada bulunduğu Binyapı Gayrimenkul, seçkin portföy ve teknik altyapısıyla sektörde yerini korumayı sürdürüyor.

Müşterilerine olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her anın memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamayı amaçlayan Binyapı Emlak Gayrimenkul, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet kuralları çerçevesinde, en uygun alternatif seçenekleriyle Samsunlulara hizmet vermeye devam ediyor.

İsabetli analizlerle fark yaratıyorlar

Binyapı Gayrimenkul sahibi Emre Binici, "Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz. Şirket olarak sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirdik. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle fark yaratmak için çalışıyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyerek ve olası en uygun alternatifi sunmaktayız" diye konuştu.

Hedef reklama ihtiyaç duymadan müşteri kazanmak

Sektörde yaşanan yenilikleri yakından takip etmek ve bu gelişmeleri hizmete dönüştürerek müşterinin ayağına getirmeye amaçlayan Binyapı, hızlı, tutarlı ve güvenilir olmayı birinci amaç olarak edinmiş. Binyapı'nın sahibi Binici, ülkemizin en büyük emlak veri tabanlarından birisini oluşturmayı hedeflediklerini belirterek şunları söyledi: "Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek; reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak bizim için çok önemlidir."

Şirket vizyonunun önemi

Sektördeki en önemli konulardan birisinin şirketlerin vizyonu olduğunu söyleyen Binici, sözlerini şöyle sürdürdü: "Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancını taşımaktayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan, öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Her firma, hizmet ettiği sektöre küçük veya büyük değişiklikler katmalıdır. Firmalar sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir."

Halk Gazetesi


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Konut Kampanyasıyla 4 Bin 500 Konut Satıldı


1 Şubat'ta Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan 240 aya kadar vadeli konut satışı kampanyası kapsamında bugüne kadar toplamda 4 bin 500 konutun satışı gerçekleştirildi..

 

1 Şubat 2017 tarihinde başlatılan ve 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edeceği açıklanan konutta seferberlik kampanyası kapsamında bugüne kadar toplam 4 bin 500 konutun satıldığı belirlendi. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan ve GYODER ile KONUTDER üyesi firmaların da projeleri lie desteklediği 240 aya kadar vadeli satış kampanyasında satılan konutların yüzde 53'ü 60 ay vade, yüzde 27'si 120 ay vade ile satıldı.
 
Kampanya kapsamında peşin alım oranı yüzde 10 olarak belirlenirken, 240 ayın da dahil olduğu 10 yıl üstü vadelendirme seçeneği kapsamında yüzde 10 oranında satış yapıldı.
 
Söz konusu kampanya kapsamında Türkiye'de ilk defa  240 ay yani 20 yıl vadeli konut satışı yapılırken kampanya kapsamında yüzde 20 olan peşinat oanı da yüzde 5'e kadar düşürüldü.
19-07-2010
Bu haber toplam 9564 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?