En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 02:08
Bayrampaşa'ya 400 Yataklı Araştırma Hastanesi

Bayrampaşa'ya 400 Yataklı Araştırma Hastanesi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi 400 yataklı araştırma hastanesine dönüştürülecek.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Bayrampaşa halkının ihtiyacına yetişemeyen devlet hastanesinin araştırma hastanesine dönüştürüleceğini söyledi. Aydıner, ’400 yataklı eğitim ve araştırma hastanesi için kolları sıvadık. Sağlık Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıı Kadir Topbaş’la görüştük. Protokol imzalanır imzalanmaz cezaevi arsasının bir kısmını alarak hastaneye dahil edeceğiz. Cezaevi’nin geriye kalan kısmı da kentsel dönüşüm alanı olarak değerlendirilecek. Burada üretilecek konutların satışında evleri hasar görmüş Bayrampaşalılara öncelik verilecek’ dedi. Aydıner ilçeye İmam Hatip Lisesi yapmayı düşündüklerini de belirtti.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
18-05-2011
Bu haber toplam 8163 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?