En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 17:14
Bank Asya'dan Satılık Gayrimenkuller

Bank Asya'dan Satılık Gayrimenkuller

Bank Asya, 43 ilde bulunan gayrimenkullerinin satışı için e-ihale düzenliyor.
Bank Asya, aralarında konut, işyeri, fabrika ve arsaların da bulunduğu gayrimenkullerin satışını internet sitesi üzerinden yapmaya başladı. Banka, 21 Şubat'a kadar talep toplayacak. 
 
Bank Asya'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye genelindeki 43 ilde gerçekleştirdiği gayrimenkul satışlarında yeni bir uygulamaya geçen Bank Asya, aralarında konut, işyeri, fabrika ve arsaların da bulunduğu gayrimenkulleri e-ihale yöntemi ile internet üzerinden satışa çıkardı. Bank Asya, 21 Şubat 2012 tarihine kadar talepleri toplayacak. Katılımın herkese açık olduğu ihale, bankasya.com.tr sayfasında yer alan satılık gayrimenkuller linkinden veya http: //bankasya.intengo.com adresinden gerçekleştirilebilecek. Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere Türkiye'nin birçok ilinde bulunan gayrimenkuller, Bank Asya'nın internet sitesi üzerinden alınan teklifler doğrultusunda en yüksek teklifi veren kişilere satılacak. 
 
Bank Asya Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Beyaz ise konuya ilişkin açıklamasında, bankaların zorunlu olarak edindikleri gayrimenkullerin satışında mevzuatın izin verdiği ölçüde açık teklif toplama, pazarlık, açık artırma, müzayede, kapalı teklif isteme gibi farklı yöntemleri denediklerini belirterek, daha fazla kişiye kısa süre içerisinde ulaşma, daha şeffaf olma ve tüm alıcılara eşit hak tanımak için bu yöntemi uygulamaya aldıklarını belirtti. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Asya'da Kadın Pilotlara İhtiyaç Olacak


Asya'da faaliyet gösteren bazı havayolları, her yıl 100 milyon civarında artan yolcu sayısı sebebiyle doğacak pilot ihtiyacını karşılamak için kadınları pilotluk mesleğine yöneltmeye çalışıyor..

 

Bloomberg'de yer alan habere göre, önüzmüdeki yıllarda pilot açığı oluşmasını önlemek isteyen havayolu firmaları, kadınları pilotluk mesleğine yönlendirmeye çalışırken çalışma şartlarının ağırlığı sebebiyle kadınların pilot olma ilgisinin az olduğu belirtiliyor. Dünyadaki pilotların sadece yüzde 5'inin kadın olduğu belirtilen haberde,  sadece Asya'daki havayolu şirketlerinin 2 yıl içinde 226 bin yeni  pilota ihtiyaç duyacağı tahmin ediliyor.
 
Konuya ilişkin açıklamada bulunan Vietnam Havayolları Kadın Kaptan'ı Huynh Ly Dong Phuong, Asya  kültüründe kadınların pilot olmasına iyi gözle bakılmadığını, pilot olmak istediğinde annesinin  olumsuz yanıt verdiğini ayrıca erkek meslektaşlarının da kendisine farklı davrandığını söyledi ve "Benim için en zor olan, meslektaşlarımın beni  bir kadın pilot olarak kabullenememesi" açıklamasında bulundu.
 
Kadınların pilot olmasının oldukça zor olduğunu vurgulayan Air France-KLM Group Kaptanı Clarke, plotluk mesleğinin gerçekleşebilmesi için 3 bin saatlik uçak  tecrübesi gerektiğini bunun da bir kadın için 12-15 yıllık süre anlamına geldiğini yani tüm vaktin bu işe ayrılması gerektiğni söyledi.
 
 
20-02-2012
Bu haber toplam 21036 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?