En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 17:22
Babaeski'ye Yeni Devlet Hastanesi

Babaeski'ye Yeni Devlet Hastanesi

Kırklareli'nin Babaeski ilçesine yeni bir devlet hastanesi yapılacak.

Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Saymaz, Babaeski ilçesine yeni bir devlet hastanesi yapılacağını belirtti.

Saymaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Babaeski Devlet Hastanesinin yapımı için 25 Nisan Pazartesi günü ihale yapılacağını söyledi.

100 yataklı olarak planlanan hastanenin ihalesinin yapılmasından sonra 2 yıl içerisinde bitirileceğini ifade eden Saymaz, hastanenin günümüz koşullarına göre modern bir tarzda inşa edileceğini kaydetti.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
11-04-2011
Bu haber toplam 13137 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?