En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 14:21
Aylık 4 Dolara Kiralık Evler

Aylık 4 Dolara Kiralık Evler

Avustralya'da bir kasabada, nüfusun artırılması amacıyla çiftlik evleri haftalığı bir dolara kiraya veriliyor.

Sydney'in 350 kilometre kuzeybatısında, kırsal kesimde bulunan 380 nüfuslu Trundle kasabası, bölgedeki diğer kasabalar gibi yıllardır kuraklıkla mücadele ediyor ve kasabanın yeniden canlanması için, ilgilenen ailelere çiftlik evleri haftalığı bir dolara kiralanıyor.

Trundle Oteli'nin işletmecisi Dannielle Ward, kasabada nüfusun azalmasına paralel olarak okula giden öğrenci sayısının da azaldığına dikkati çekerek, çiftlik evlerinin ucuza kiralanmasının kasaba hayatında değişiklik yaratmasını umduklarını söyledi.

Kiralık çiftlik evleriyle ilgili plan hakkında www.trundletreechange.com.au adresli internet sitesinde ayrıntılı bilgi verilirken, sitede ilgilenen ailelere "Boya fırçasına ve çekiçe eliniz yatkın mı? Kırsal hayatı tecrübe etmeye hevesli misiniz?" soruları yöneltiliyor.

Başvuruda bulunacakların, sitede yer alan, neden Trundle'da yaşamak istedikleri ve kırsal hayattan ne bekledikleri gibi soruların yer aldığı bir formu doldurmaları, formu bir aile fotoğrafıyla birlikte göndermeleri gerekiyor.

Trundle'da şu anda kiralamaya uygun 5 çiftlik evi bulunurken, şimdiye kadar konuyla ilgilenen kişilerden 130 e-posta alındığı belirtiliyor.

Kaynak: A.A


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Demet Akalın Ulus'ta Kiralık Ev Arıyor


Ulus'ta bir siteden çıkarken görüntülenen ünlü şarkıcı Demet Akalın, Acarkent'teki villasını tadilata soktuğun bu bu sebeple de Ulus'ta kiralık ev aradığını söyledi..

 

Acarkent'te bulunan villasını tadilata sokan Demet Akalın, Ulus'ta kiralık ev aradığını açıkladı. Geçtiğimiz gün Ulus'ta bir siteden çıkarken basın m ensupları tarafından görüntülenen ünlü şarkıcı Demet Akalın, Acarkent'teki villasını tadilata soktuğunu bu sebeple de kiralık ev aradığını ve boş olan daireleri gezdiğini belirtti.
 
Kısa bir süre önce barıştığı genç şarkıcı Aleyna Tilkiyi de öven Akalın, "Aleyna çok saf bir kız" yorumunda bulundu. Genç popçu Fulin'in de kendisine kızmış olabileceğini, kendisinin de zamanında birilerine kızdığını ve insanın zamanla olgunlaştığını söyledi.
 
04-11-2010
Bu haber toplam 17217 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?