En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 16:34
Arnavutköy Devlet Hastanesi Açılıyor

Arnavutköy Devlet Hastanesi Açılıyor

33 Milyon TL'ye mal olan Arnavutköy Devlet Hastanesi açılıyor.

İstanbul İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan, Arnavutköy Devlet Hastanesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılıyor. İstanbul’un gelişmekte olan ilçelerinden Arnavutköy’e inşa edilen bu hastane, ihtiyacı karşılayacak ve her gün yüzlerce vatandaşın hizmetinde olacak.

2008 yılında çalışmalarına başlanan 200 yataklı Arnavutköy Devlet Hastanesi, 33 milyon TL’ye mal oldu.

Bölgenin her türlü sağlık ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanan Arnavutköy Devlet Hastanesi’nde; acil müdahale, hemodiyaliz, ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, laboratuvar, radyoloji üniteleri, doğumhane, anestezi, vaka değerlendirme, kan alma, hasta hazırlama, otopsi, dinlenme alanları, morg, sığınak, ferah bekleme alanları, depo, arşiv, pansuman, psikolojik test, efor, EKG, EKO ve soğuk odalar bölümlerinden bazıları.

17.000 m² alan üzerine inşa edilen hastanenin 30.350 m² kapalı alanı bulunuyor. Arnavutköy Devlet Hastanesi 12 blokta toplam 62 polikliniğiyle hizmet veriyor. Çalışanlara ve hastalara hizmet verecek şekilde tasarlanmış geniş bir otoparkıyla 500 günde hizmete sunuldu.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bursa Şehir Hastanesi 1 Yıl İçinde Açılacak


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi’nde inşaat çalışmalarının devam ettiğini ve hastanenin bir yıl içinde hizmete açılacağını söyledi..

 

Bursa Şehir Hastanesi’nin inşaatı hakkında bilgi veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi'nin bir yıl içinde tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi.
 
Bursa Şehir Hastanesi'nin inşaatının devam ettiğini belirten Bakan Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi'nin hizmete açılması ile Bursa'nın sağlık hizmeti sıkıntısının büyük oranda çözülmüş olacağını ifade etti.
 
Bakan Müezzinoğlu, açıklamaların ardından Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve beraberindekilerle Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi'nin temelini attı.
 
 
 
02-05-2011
Bu haber toplam 15174 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?