En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 21.04.2018 06:41
Antalya'da Yeni Katlı Otoparklar İnşa Ediliyor

Antalya'da Yeni Katlı Otoparklar İnşa Ediliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketi Antepe tarafından hazırlanan katlı otopark projelerinden ikisi 531 araç kapasiteli olarak planlandı..

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezindeki trafik sıkışıklığını ve otopark problemini özmek amacıyla  katlı otopark projeleri hayata geçirilmeye devam ediliyor. Söz konsuu katrlı otopark projelerini ise belediye şirketi ANTEPE hazırlıyor. Bu kapsamda, hazırlanan katlı otoparkların ikisi, Şarampol Caddesi'nde hayata geçirilecek. Kentsel tasarım çalışması kapsamında inşa edilecek olan katlı otopark projesi caddeyi dünyanın en güzel alışveriş caddelerinden birine dönüştürecek.
 
Ayrıca proje kapsamında oluşacak yeni araç yoğunluğu göz önünde bulundurularak 620. Sokak ve Eski Şarampol Caddesi üzerine katlı otopark ve yer altı otoparkı inşa edilecek.
 
620. Sokak üzerinde hayata geçirlecek olan Şarampol Yeraltı Otoparkı 307 araç kapasiteli olacak ve 4 kat bodrumdan meydana gelip üst kısmında ise park yapılacak. Eski Şarampol Caddesi üzerinde inşa edilecek olan kıatlı otopark ise 224 araç kapasiteli olacak.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Antalya İlçe İlçe Konut Fiyatları - Şubat 2017


Hürriyet Emlak Şubat 2017 Emlak Endeksi'ne göre Antalya'da konut fiyatları yıllık bazda yüzde 6 oranında artarken son bir ayda ilçe bazında en büyük fiyat artışı Kemer'de kaydedildi..

 

Hürriyet Emlak Şubat 2017 Emlak Endeksi verilerine göre, geçtiğimiz Şubat ayında Antalya'da satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 6 oranında artışla metrekare bazında ortalama 1.859 lira seviyesine ulaşırken konutların amortisman süresi ise ortalama 18 yıl olarak belirlendi.
 
Söz konusu dönemde kiralık konut fiyatlarında yüzde 1 artış meydana gelen turizmin başkenti Antalya'da kiralar ise 8 lira/metrekare oldu.
 
Antalya'da son bir aylık dönemde konut fiyatlarının en çok arttığı ilçeler ise sırasıyla yüzde 6,5 ile Kemer, yüzde 3,2 ile Serik ve yüzde 2,4 ile Konyaaltı oldu.
 
 
Antalya satılık konut fiyatları ve fiyat artış oranları:
 
 
21-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?