En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 25.04.2018 15:41
Ankara Güney Park Projesi

Ankara Güney Park Projesi

Mühye köyünde uygulanacak Güney Park Projesi ile ilgili kentsel tasarım ve planlama sürecinin devam ediyor

Sinpaş Yapı Endüstri ve Tic. AŞ, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde, Mühye köyünde uygulanacak Güney Park Projesi ile ilgili kentsel tasarım ve planlama sürecinin devam ettiğini, belediyenin ruhsat onay tarihinden itibaren 3 yıl içinde konutların inşasının tamamlanarak hak sahiplerine teslim edileceğini açıkladı.

Sinpaş Yapı'dan yapılan yazılı açıklamada, Güney Park Kentsel Dönüşüm Proje alanında gerçekleştirilecek konut projesi ile ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Sinpaş Yapı Endüstri ve Tic. A.Ş arasında Kasım 2010 itibariyle 'Kat Karşılığı İnşaat ve Satış Vaadi Sözleşmesi'nin imzalandığı hatırlatıldı. Açıklamada, şunlar belirtildi:

"Tasarım ve planlama süreci devam eden Güney Park Kentsel Dönüşüm Projesi, Ankara Büyükşehir Belediyesine sunulacak. Belediyenin ruhsat onay tarihinden itibaren 3 yıl içinde konutların inşası tamamlanarak, hak sahiplerine teslim edilecek."

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Güney Park Kentsel Dönüşüm Projesi Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı Mühye köyünde hayata geçiriliyor. Projenin ekonomik değeri yaklaşık 2.5 milyar dolar civarında olacak. Proje ekonomik büyüklüğünden dolayı yatırım paketlerine bölünerek çok sayıda firmaya ihale edildi. Proje kapsamında, bin villa, 500 teras ev ve 22 ile 32 katlı bloklardan oluşan 4500 çok katlı ev olmak üzere 6 bin konut yapılacak.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sinpaş Aydos Country Teslimleri Mayıs'ta Başlıyor


Yaşamın başlamasına sadece 3 ay kalan Sinpaş Aydos Country projesinde 20 yıl vadeli konut satışı kampanyası kapsamında cazip ödeme seçenekleri sunuluyor..

 

Sinpaş GYO’nun, İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesinde hayata geçirdiği Aydos Country proejsinde konut teslimleri için geri sayım başladı. Orman’ın yanı başında, şehrin gürültüsünden uzakta huzurlu bir yaşam alanı olarak planlanan Aydos Country projesinde yaşam 3 ay sonra başlayacak.
 
 
Bol oksijenli bir yaşam alanı vadeden ve dekorasyonu ile dikkat çeken Aydos Country projesinde 240 aya varan ve 3.340 TL’den başlayan taksitli ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmak mümkün. Vade farksız ödeme seçeneklerinin de yer aldığı Aydos Country projesinde kullanım alanları 70 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sıralanıyor.
 
 
Aydos Country Fiyatlar ve Ödeme Planları
 
01-02-2011
Bu haber toplam 38616 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?