En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 19.12.2014 00:28
Ankara Güney Park Projesi

Ankara Güney Park Projesi

Mühye köyünde uygulanacak Güney Park Projesi ile ilgili kentsel tasarım ve planlama sürecinin devam ediyor

Sinpaş Yapı Endüstri ve Tic. AŞ, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde, Mühye köyünde uygulanacak Güney Park Projesi ile ilgili kentsel tasarım ve planlama sürecinin devam ettiğini, belediyenin ruhsat onay tarihinden itibaren 3 yıl içinde konutların inşasının tamamlanarak hak sahiplerine teslim edileceğini açıkladı.

Sinpaş Yapı'dan yapılan yazılı açıklamada, Güney Park Kentsel Dönüşüm Proje alanında gerçekleştirilecek konut projesi ile ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Sinpaş Yapı Endüstri ve Tic. A.Ş arasında Kasım 2010 itibariyle 'Kat Karşılığı İnşaat ve Satış Vaadi Sözleşmesi'nin imzalandığı hatırlatıldı. Açıklamada, şunlar belirtildi:

"Tasarım ve planlama süreci devam eden Güney Park Kentsel Dönüşüm Projesi, Ankara Büyükşehir Belediyesine sunulacak. Belediyenin ruhsat onay tarihinden itibaren 3 yıl içinde konutların inşası tamamlanarak, hak sahiplerine teslim edilecek."

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Güney Park Kentsel Dönüşüm Projesi Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı Mühye köyünde hayata geçiriliyor. Projenin ekonomik değeri yaklaşık 2.5 milyar dolar civarında olacak. Proje ekonomik büyüklüğünden dolayı yatırım paketlerine bölünerek çok sayıda firmaya ihale edildi. Proje kapsamında, bin villa, 500 teras ev ve 22 ile 32 katlı bloklardan oluşan 4500 çok katlı ev olmak üzere 6 bin konut yapılacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sinpaş Aqua City Denizli'de 80 Aya Kadar Vade Farksız Taksit


denizli'de S,inpaş farkıyla yükselen Aqua City Denizli projesinde 187.300 liradan başlayan dairelere 80 aya varan vade farksız taksit, yüzde 5 peşinat gibi avantajlı seçeneklerle sahip olmak mümkün..

 

Ege’nin en büyük temalı yaşam projesi olarak Sinpaş tarafından Denizli'de hayata geçirilmekte olan Aqua City Denizli'nin ilk etabının yüzde 50’si sadece 45 günde satıldı. Yeşil ve mavinin iç içe olduğu 4 farklı yaşam alanı ve street mall konseptini bir arada sunan projede ayrıcalıklı bri yaşam alanı sunuluyor.
 
Aqua City Denizli Projesinde Neler Var
1+1'den 4+1'e farklı büyüklük ve tipteki 1800 daireden meydana gelen Aqua City denizli projesinde yer alan Aqua beach isimli özel kumsal için tropikal bölgelerden özel beyaz kum getiriliyor. Kumsal kenarında bungolovlar ve suya uzanan terasları ile Aqua Club'ın yer alacağı projede ayrıca çocuk oyun alanları, Aqua Cine adlı açık hava sineması, çardaklar, spor alanları, bahçeler, göller, yürüyüş yolları, kıyı ve seyir terasları, AquaFitness Park isimli fitness center, street mall mağazaları, yüzme havuzları, otopark alanı gibi sosyal kullanım alanı ve donatılar da bulunuyor.
 
Aqua City Denizli Fiyat ve Ödeme Seçenekleri
Sinpaş Holding'in 40. yılına özel ödeme planları ile daire sahibi olunabilen Aqua City Denizli projesinde sıfır peşinatla 40 ay ve şirket bünyesinde 80 aya varan vade farksız ödeme yapmak mümkün. Projede fiyatlar ise 187.300 lira seviyesinden başlıyor. Öte yandan projede sadece yüzde 5 peşinat ödenip kalanı kira öder gibi tamamlamak da mümkün.
 
Ayrıca sadece Aquacity Denizli projesine özel yüzde 5 peşinat ve kira öder gibi aylık taksitlerle daire sahibi olma fırsatı Denizlileri bekliyor!
 
Aqua City Denizli Teslim Tarihi
Aqua City Denizli'nin ilk etabı Haziran 2017 tarihinde teslim edilecek. 
 
01-02-2011
Bu haber toplam 37653 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?