En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 09:49
Altepe: Eski Eğitim Fakültesi Spor Salonu Olacak

Altepe: Eski Eğitim Fakültesi Spor Salonu Olacak

Altepe, başkanvekili Abdullah Karadağ, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bayram Vardar ve Yıldırım Kaymakamı Mehmet Yapıcı ile birlikte eski eğitim fakültesi binasının yer aldığı yerleşkede incelemelerde bulundu.
Fakültenin spor salonunu da gezen Altepe, bölgede spor tesisi sayısının yetersiz az olduğunu belirterek, Bu salon en kısa sürede yenilenerek, hizmete açılacak dedi.

AA


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yeni Köprülerin Geçiş Ücreti Pahalı Değil, Eski Köprüler Ucuz


Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yeni köprülerin geçiş ücretlerinin dünyadaki örnekleri ile kıyaslandığında pahalı olmadığını ancak eski köprülerin geçiş ücretinin ucuz olduğunu söyledi..

 

Osmangazi Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün geçiş ücretlerinin yüksek bulunmasına ilişkin bir açıklama yapan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan,  söz konusu köprülerin dünyadaki örnekleri ile kıyaslandığında geçiş ücretlerinin pahalı olmadığını, hatta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile otoyollardan alınan geçiş ücretlerinin donyadaki emsallerine çok çok düşük kaldığını söyledi.
 
Yeni köprülerle, eski köprülerin geçiş ücreti arasında denge olması gerektiğini vurgulayan Bakan Arslan, bu sözlerinden "köprülere zam gelecek" çıkarımı yapılmaması gerektiğini fakat bu ifadenin ileride bir fiyat artışı yapılmayacağı anlamı da taşımadığını belirtti.
 
Öte yandan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden 110 bin araç geçtiğini ve bu rakamın beklenenin üzerinde olduğunu söyleyen Bakan Arslan, başlangıçta 50 bin araç geçişi öngörldüğünü söyledi.
27-03-2010
Bu haber toplam 4599 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?