En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 25.02.2018 05:44
Ajda Pekkan'nın Saklı Koru Sitesi'ndeki Villası 8 Milyon Dolar

Ajda Pekkan'nın Saklı Koru Sitesi'ndeki Villası 8 Milyon Dolar

Süperstar Ajda Pekkan, Saklı Koru Sitesi’nden 3 Milyon dolara satın aldığı villasının içine 5 milyon dolar masraf etti

Son dönemin en popüler ismi ve geçen yazmevsiminin en çok konser veren sanatçısı olan Ajda Pekkan, Bahçeköy Saklı Koru Sitesi’nden 3milyon dolara satın aldığı triplex villasının içine tam 5 milyon dolar harcadı.


Tarabya’daki villasını 3 milyon 750 bin dolara satan, gelen parayla da Bahçeköy’deki villayı satın alan Ajda Pekkan, “Ömrümün sonuna kadar burada, doğanın içinde yaşamayı düşünüyorum” dediği villasının için hiçbirmasraftan kaçınmadı. Villasının içini baştan aşağı dekore ettiren, yurtdışından en pahalımobilyaları ve aksesuvarları getirten, alt katına damini bir stüdyo kurduran sanatçı dekorasyon işleri biter bitmez lüks villasına taşındı. Pekkan’ın 650 metrekarelik kullanımalanı olan triplex villasının, 1 dönüm özel bahçesi, açık havuzu da var. Pekkan’la aynı sitede Gülben Ergen, Beyazıt Öztürk ve Demet Akbağ da oturuyor. Sitenin en havalı ve en pahalı villası ise Ajda Pekkan’ın.

 

Kaynak : Habertürk


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Naturalm Çiftlik Evleri'nde Son 3 Villa Kaldı


Karamürsel'de ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri projesinde oturuma hazır son 3 villa alıcıları bekliyor..

 

 
ALM İnşaat'ın Karamürsel'in Karaahmeli Köyü'nde, çiftlik evi konsepti ile hayata geçirdiği Naturalm Çiftlik Evleri projesinde son 3 villa oturuma hazır olarak alıcıları bekliyor. Yeşiller içinde, bol oksijenli, şehrizn stresinden gürültüsünden uzak bir yaşam alanı olarak planlanan Naturalm Çiftlik Evleri projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde 45 adet bahçeli villa bulunuyor.
 
 
Naturalm Çiftlik Evleri'nde A tipi 5+1 dubleksler 800 metrekare bahçe alanına,  B tipi 4+1 dubleksler 600 metrekare bahçe alanına sahip olup projedeki 104 metrekare alana oturtulan A tipi villalar toplam 204 metrekare,  79 metrekare alana oturtulan B tipi villalar toplam 154 metrekare, 54 metrekare alana oturtulan C tipi villalar toplam 104 metrekare olarak planlandı.
 
11-10-2010
Bu haber toplam 17595 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?