En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 17.03.2018 08:06
Ağva Balıkçı Barınağı İmar Planı Askıya Çıktı

Ağva Balıkçı Barınağı İmar Planı Askıya Çıktı

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, İstanbul Şile kapsamındaki Ağva Balıkçı Barınağı'na ilişkin imar planı askıya çıkarıldı..

 

 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul Valiliği bir açıklama yaparak, Şile İlçesi Ağva Mahallesi kapsamındaki Ağva Balıkçı Barınağı imar planının , İmar ve Planlama Şubesi tarafından askıya çıkarıldığını duyurdu.
 
Konuyla ilgili olarak İstanbul Valiliği'nin açıklaması şu şekilde:
 
"İlimiz Şile İlçesi Ağva Mahallesi, “Ağva Balıkçı Barınağı” Amaçlı 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı,  644 sayılı Kanun Hükmünde Kararname'nin  7(j) maddesi ile 3621 Sayılı Kıyı Kanununun 7. maddesi kapsamında Bakanlık Makamının 07.08.2014 tarih ve 12804 sayılı Olur'ları ile onaylanmıştır.
 
Söz konusu planlar, 3194 sayılı İmar Kanunu'nun 8/b maddesi gereğince 01.09.2014-30.09.2014 (30 gün) tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ilan panosu ile web sitesinde askıya çıkarılmıştır."
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Gölbaşı ENDA Konakları'nda Kişiye Özel Ödeme Planı


DAFF Yapı tarafından Ankara'nın yükselen değeri Gölbaşı'nda hayata geçirilen ENDA Konakları projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri ve peşin ödeme indirimi sunuluyor..

 

Ankara Gölbaşı'nda yatay mimari konseptiyle Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından, 18 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen ENDA Konakları projesinde tamamı peşin ödemelerde indirim uygulanırken projede  kişiye özel farklıödeme seçenekleri ile de ev sahibi olunabiliyor.
 
Satışa açılmadan büyük bir ilgi ile karşılanan ENDA Konakları projesinde evlerin tavan yüksekliği 3 metre olarak planlanırken her bir konak kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçeye sahip. Konak sahiplerinin kendi bahçeleri dışında 2 dönüm bostan alanında organik tarım yapmasına da imkan tanınan ENDA Konakları projesinde güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatılar da mevcut.
 
 
Akıllı ev sistemine sahip  olan ve AB standartlarına uygun olarak hayata geçirilen ENDA Konakları projesinde konforlu, doğayla iç içe, şehir merkezine yakın konumda eşsiz bir yaşam deneyimi vadediliyor.
 
 
01-09-2014
Bu haber toplam 2250 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?