En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 22.02.2018 13:01
Ağaoğlu, My Towerland'ı Tarkan ile Tanıttı

Ağaoğlu, My Towerland'ı Tarkan ile Tanıttı

Megastar Tarkan, 'buddy'si (kanka) Ali Ağaoğlu'nun Ataşehir'deki yeni sitesi 'My Towerland'ın kurulacağı arazide görkemli bir konser verdi. Altı bin kişinin katıldığı konsere bir saat geç çıkan Tarkan, asansör sistemi ile sahnede boy gösterince, alkış yağmuruna tutuldu.
Yeni saç stili ile dikkat çeken Megastar'ı izleyenler arasında konserin ev sahibi işadamı Ali Ağaoğlu ve sevgilisi de vardı. Ali Bey, Tarkan şarkılarını tempo tutarak dinledi. Konser sonrası soluğu Reina'da alan Tarkan, 'adının aşk dedikodularına karıştığı' Nil Özalp isimli arkadaşı ile sabahın ilk ışıklarına kadar dans edip, eğlendi. Mekan çıkışı basın mensuplarını fark eden Tarkan, Nil Özalp'i tekne ile yollarken kendisi arka kapıdan çıkarak cipine bindi.
Yüksel Yavuz Günaydın

Arazide konser
Ağaoğlu'nun Ataşehir'de yapımına başlayacağı yeni projesi My Towerland, Tarkan'ın özel olarak etkinlik alanı haline getirilen proje arazisinde verdiği konserle tanıtıldı.Tarkan coşkulu kalabalık karşısında 2 saat sahnede kaldı ve 20'den fazla şarkı seslendirdi. Tarkan konserini izleyenler arasında geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirerek ölümden dönen popçu Tan'da vardı. Moral kazanmak için kendini Tarkan konserine attığını belirten Tan, Psikolojim çok bozuldu, kendimi toparlamaya çalışıyorum dedi. Tan'ın kolundaki 'Şükürler Olsun' dövmesi dikkat çekti.
Hürriyet Kelebek


Tarkan önce eğlendirdi sonra kendisi eğlendi

GEÇEN hafta verdiği İzmir konserinde seyirci sayısının az olmasından dolayı hüsrana uğrayan Tarkan, Ağaoğlu İnşaat'ın Ataşehir'deki inşaat arazisinde verdiği konserle moral buldu.Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı konsere 1 saat geç çıkan Tarkan, asansör sistemiyle çıktığı sahnede izleyiciyi kendinden geçirdi. Konser sonrası Reina'ya giden Tarkan, geçtiğimiz aylarda adının birlikte anıldığı Nil Özalp'le sabahın ilk ışıklarına kadar dans edip eğlendi. Çıkışta basın mensuplarını fark eden Tarkan, kız arkadaşını tekneyle yolladı. 
BORA BAĞCIBAŞI - Milliyet Cafe
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
26-06-2009
Bu haber toplam 9672 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?