En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 20.03.2018 05:57
Ağaoğlu Beyoğlu'nda Otel Açacak

Ağaoğlu Beyoğlu'nda Otel Açacak

Ağaoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Beyoğlu'nda otel açmayı planladıklarını açıkladı.
Beyoğlu’ndaki otel trendini çok faydalı bulduğunu söyleyen ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu, turizm yatırımları da yaptığını ve Beyoğlu’nda otel açma projesiyle ilgilendiğini vurguluyor.
 
Ali Ağaoğlu, özellikle bölgedeki tarihi nitelikteki binaların turizme kazandırılması gerektiğini belirterek, “Beyoğlu’nda gerçekten çok güzel binalar var. Bunların alınıp, hiç olmazsa butik oteller haline getirilmesi gerekir” diyor.
 
Ağaoğlu, “Türkiye turizmden yaklaşık 25 milyar dolar para kazanıyor. Ama Türkiye’nin ve İstanbul’un potansiyeli bu değil. Ben sadece tek başına İstanbul’un turizm potansiyelinin 30 milyar dolar olduğuna inanıyorum. Bugün Londra, Paris 50-60 milyar dolar turizm geliri elde ediyorsa İstanbul bunu rahatlıkla elde eder ve hak ediyor. Onun için özellikle Beyoğlu’ndaki otel sayısının artması İstanbul turizmine büyük katkı sağlayacak” diyerek konuya ne kadar önem verdiğini gösteriyor.
 
Narmanlı Han, Afrika Han gibi Beyoğlu’ndaki bu tarihi binaların çok değerli olduğunu dile getiren Ağaoğlu, “Eğer biz İstanbul’u dünya şehri yapacaksak bu yapıları bizim çok acil dönüştürmemiz lazım” diyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ali Ağaoğlu, Damadına 8 Milyon Dolarlık Köşk Hediye Etti


Kızı Sena Ağaoğlu'nu Çırağan Sarayında özel bir törenle evlendiren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu düğünde damadına 8 milyon dolarlık bir köşk hediye etti..

 

Önceki akşam kızı Sena Ağaoğlu'nu evlendiren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu düğünde damadı Koray Kırcal'a 8 milyon dolar değerinde bir köşk hediye etti. Emirgan'dan aldığı üç katlı köşkün tapusunu dmadına veren ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu düğün için Çırağan Sarayı'nı tercih ederken gelinin hazırlanmak için “Dünyanın En Lüks 10 Süiti” arasında gösterilen ve geceliği 50 bin dolar olan Sultan Süiti'ni tercih ettiği öğrenildi.
 
 
Nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıyarken nikâh şahitliklerinin ise Hüseyin Ağaoğlu, Nurcihan Özhabeş, Mustafa Sadık Özhabeş, Ümran İnal ve Süleyman Kırcal olduğu düğün de Serdr Ortaç'ın da sahne alması dikkat çekti.
 
 
Sena Ağaoğlu'nun Zuhair Murad imzalı olan ve 37 kilo ağırlığında olduğu belirtilen gelinliği de gecenin dikkat çeken  konuları arasındaydı. Söz konusu gelinliğin fiyatının 300 bin euro olduğu iddia edildi.
01-12-2011
Bu haber toplam 5073 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?