En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 02:08
Adnan Polat: Büyükçekmece'ye Spor Salonu Yapacağız

Adnan Polat: Büyükçekmece'ye Spor Salonu Yapacağız

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda, başkan İrfan Aktar yönetiminde gerçekleştirilen toplantıya kulüp başkanı Adnan Polat ve bazı yöneticiler de katıldı.
Büyükçekmece arazisini kiraladıktan sonra da feryat figan üzerlerine gelindiğini söyleyen Polat, Biz oraya gökdelen dikmeyeceğiz, spor alanları yapacağız diye konuştu.Başkan Polat, Büyükçekmece'deki araziye imar planları neye müsaade ediyorsa onu yapacaklarını kaydederek, Sanılıyor ki göl havzasında gökdelen yapacağız. Böyle bir şey yok. Biz orada spor alanları, futbol okulları ve

altyapıya yönelik çalışmalar yapacağız dedi.STATTA KAYBIMIZ BÜYÜK OLDU

Stadın yapımında 6-7 ay gecikme yaşandığını ifade eden Polat, bunun da kendilerine maddi-manevi büyük kayıplar verdiğini anlattı. İnşaatı yapacak yüklenici firmanın yönetim kurulu başkanı ile görüştüğünü kaydeden Adnan Polat, şunları söyledi:Kendisi stadı devralması için durum tespiti yapmak zorunda, bir taraftan da kısmen yeni taşeronlarla anlaşma yapmak üzere. En geç bu ayın sonunda full olarak çalışmayı orada göreceğiz. Temennim bu konuda gecikme olmasın. Bu gecikmenin bize maddi ve manevi kayıpları büyük oldu. Bu 6-7 aylık gecikme nakit akışımızda büyük sıkıntı yarattı. İhaleyi alan firma tecrübeli, güçlü ve bu işi zamanında yapabilecek bir firmadır. Teknik şartname bizim süzgecimizden geçiyor. TOKİ ile görüşmemiz olacak. Bizim arzu ettiğimiz şekilde teslim edilmesini bekliyoruz.Sportif konulara çok fazla girmek istemediğini belirten Adnan Polat, tüm branşlardaki takımların yarışmalar için hazır olduğunu ve ödemelerinin yüzde 99'unun düzenli olarak yapıldığını kaydetti.PROJELERDEN 25 MİLYON LİRA GELİR BEKLİYORUZ

Galatasaray Başkanı Polat, üzerinde çalıştıkları 4-5 projenin teker teker hayata geçmeye başladığını vurgulayarak, Bunların her birine 100 bin taraftarın üye olması halinde, kulüp olarak yıllık 25 milyon lira gelir elde etmeyi bekliyoruz dedi.Taraftarlara çağrıda bulunan Polat, (25 milyon taraftarımız var) diyoruz. Galatasaray TV'ye abonelik, İnternet TV abonelik, Galatasaray Mobil, GS Bilyoner, Galatasaray Kredi Kartı gibi projelerimiz var. Bunların her birine 100'er bin kişi üye olursa büyük bir gelir elde ederiz. Galatasaraylıları bunlara üye olmaya çağırıyorum şeklinde konuştu.

AA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı 9 Ocak'ta Açılıyor


İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve temeli 11 Nisan 2015'te atılan Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı, 9 Ocak Cumartesi günü özel bir törenle hizmete açılacak..

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi,'nin 11 Nisan 2015 tarihinde temelini attığı ve Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı taahhüt edilen tarihten 3 ay önce tamamlandı. 31 Mart 2016’da tamamlanarak hizmete açılacağı taahhüt edilen Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nda inşaat çalışmalarının tamamlanması ile açılış yaklaşık 3 ay öne çekildi.
 
29 milyon TL’ye mal olan kavşak Altınyol’dan Bornova ile Bayraklı ilçelerini birbirine bağlayacak. Kentin en önemli ulaşım projeleri arasında yer alan kavşağın açılışını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu yapacak.
 
 
Bisiklet yolunun da yer aldığı kavşak projesi kapsamında Smyrna Meydanı’ndan Anadolu Caddesi’ne kadar bağlantıyı sağlayan Bayraklı Adnan Kahveci Kavşağı’nın demiryolu geçişinden sonraki kısmı da yenilendi ve  eklenen köprülerle Altınyol’a kadar uzatıldı. 
18-03-2010
Bu haber toplam 9132 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?