En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 24.02.2018 10:06
Adana Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi Mayıs'ta Açılacak

Adana Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi Mayıs'ta Açılacak

AKP Adana Milletvekil Necati Çetinkaya Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi'nin Mayıs'ta hasta kabulüne bağlayacağını açıkladı.

AK Parti Adana Milletvekili adayı Necati Çetinkaya, 600 yataklı Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi'nin Mayıs ayında hasta kabulüne başlayacağı müjdesini verdi.
Necati Çetinkaya, alanlardaki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çetinkaya gittiği ilçelerde halkala kucaklaşıyor. Yapılan ve yapılması planlanan icraatlar hakkında bilgiler aktarıyor. Çetinkaya, vatandaşlara müjdeli haberler vermeye de devam ediyor. Son olarak Adana’nın Yüreğir İlçesi Dalcı Köyü’nde 240 bin metrekare alana yapılması planlanan Kampus Hastane Proje ihale ilanının çıkacağını söyleyen Çetinkaya, "Bu Adanamız için çok önemli bir projedir. İnşallah ihale aşaması da bir an önce bitirilerek, inşaat çalışmalarına başlanacaktır." dedi.
Sağlık konusunda Adana’nın önemli bir noktaya sahip olduğunu dile getiren Çetinkaya, Yüreğir İlçesi Köprülü Mahallesinde yapımı tamamlanan 600 yataklı Bölge Eğitim Araştırma Hastanesinin hasta kabulüne Mayıs ayında başlayacağı müjdesini verdi. Adana’nın her geçen gün sağlık konusunda çağ atladığına dikkat çeken Çetinkaya, "Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana’da yaptığı toplu açılışlar çerçevesinde halka kazandırılan Karataş Devlet Hastanesi 15 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Acil hizmetleri dahiliye, çocuk, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, kulak burun boğaz branşlarında hizmet vermektedir. Ayrıca yine bu hastanemizde 2 diş hekimimiz bulunmaktadır." diye konuştu.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Van Gölü Çevresindeki Bazı Alanlar Afete Maruz Bölge İlan Edildi


Van Gölü çevresindeki bazı alanların afete maruz bölge ilan edilmesine ilişkin Bakanlar Kurulu Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı..

 

Resmi Gazete’nin 8 Mart 2017 tarihli sayısında yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararları’na göre Van Gölü çevresindeki bazı alanların afete maruz bölge ilan edildi.
 
Afet ve Acil Durum (AFAD) Yönetimi Başkanlığı'nın yazısı üzerine Bakanlar Kurulu tarafından Van Gölü çevresindeki bazı alanların afete maruz bölge ilan edildiği öğrenilirken Van Gölü çevresinde sınırları belirtilen 1.652 metre kotu altında kalan alanların afete maruz bölge olarak ilan edildiği belirtildi.
 
26-04-2011
Bu haber toplam 10533 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?