En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 23.04.2018 04:25
Marmaray Projesi Video Indir

Marmaray Projesi Video Indir

Marmaray Projesi Video Indir , MAAŞLARINA zam yapılması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi istemiyle bir ayı aşkın süredir iş bırakma eylemi yapan Marmaray projesinde çalışan bir grup işçi, basın açıklamasının ardından oturma eylemi yaptı.

Marmaray Projesi Video Indir

Haberinin Devamı ↓↓↓
Üsküdar'daki Demiryolları, Limanlar, Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü DLH Marmaray Bölge Müdürlüğü önünde toplanan işçilerden grup adına basın açıklaması yapan Aydın Erhan, iş bırakma eyleminde bir ayı geride bıraktıklarını ifade ederek, çok haklı ve onurlu bir mücadele yürüttüklerini belirtti. Bazı işçilerin oturma eylemine çocuklarıyla geldiği görüldü.

Sabah
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Marmaray'da Teknik Arıza Meydana Geldi


Marmaray'da meydana gelen teknik bir arıza sebebiyle seferler gecikmeli olarak gerçekleştirilirken yolcular ise sık sık yapılan anonslarla bilgilendiriliyor..

 

Marmaray'da henüz tam olarak açıklanmamış olsa da teknik bir arıza meydana geldiği bildirildi. Teknik arıza sebebiyle seferler gecikmeli olarak gerçekleştirilirken yolculara sık sık teknik arıza olduğuna ilişkin anonslar yapılıyor.
 
Arıza nedeniyle Marmaray istasyonlarında yoğunluk yaşanırken, Marmaray'ın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, teknik bir oması sebebiyle planlanan seferlerin 'gecikmeli olarak gerçekleştirildiği' belirtildi.
 
Öte yandan iddilara göre teknik arızanın sinyalizasyon sisteminden kaynaklı olduğu belirtiliyor.
 
23-02-2010
Bu haber toplam 5211 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?