En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 27.04.2018 11:31
Emlak Bankası Personeli

Emlak Bankası Personeli

Emlak Bankası Personeli , Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, 4 milyar liralık KEY'i 13 kişinin çözdüğünü söyledi

Emlak Bankası Personeli

Haberinin Devamı ↓↓↓
2 MİLYON hak sahibini yakından ilgilendiren KEY ödemelerinde artık sona yaklaşılıyor. Tasfiye Halindeki Emlak Bankası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, ödemelerin planlandığı gibi şubat sonuna kadar yapılacağını söylerken,operasyonu yürüten personelini övdü. 7.6 milyon kişiye yaklaşık 4 milyar lira ödemiş olacağız. Bu devasa operasyonu 13 cengI¢ver ile yürüttük. Titiz çalışmalar sonunda listelerdeki hatalar giderildi ve İnsanların mağdur olmasın önüne geçildi dedi. Emlak Bankası personelinin şu ana kadar 42 bin 93 evrakı incelediğini ve bunların 31 bin bininde hata bulduğunu kaydeden Sayın sözlerini şöyle sürdürdü: Yapılan incelemelerde olağanüstü maddi hatalar ve eksikliklere rastlandı. Bunlar düzeltilemesi için geri gönderildi dedi ve ekledi: Sorunlarımız bununla da bitmedi. Karşılarında muhatap bulan yüzlerce hak sahibi bize telefon ve e-posta yoluyla başvuruda bulundu. Gelen bilgi taleplerine cevap vermekten iş yapamaz hale geldik. Ama buna rağmen azmimizi kaybetmedik. 2 milyon kişiye ödeme yapılacak

Gelen Evrak Sayısı: 42 bin 93

Düzeltilen Evrak: 31 bin

Resmi Gazete'de ilan edilen toplam hak sahibi: 8.6 milyon

Ödeme Yapılan hak sahibi sayısı: 5.4 milyon kişi

Ödenen toplam tutar: 2.5 milyar lira

Ek ödeme yapılacak hak sahibi: 2 milyon kişi

Ek KEY Ödemesi Tutarı: 1.5 milyar TL

Ufuk ŞanlıSabah

 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ofton Beyoğlu'nda Taksit Ödemeleri 1 Yıl Sonra Başlıyor


Ofton İnşaat'ın İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa bölgesindeki yeni projesi Ofton Beyoğlu, cazip ödeme seçenekleri ile ayrıcalıklı bir yaşam alanına sahip olma fırsatı sunuyor.

 

Merkezi noktalara yakın konumu ve ulaşım olanakları ile dikkat çeken Ofton Beyoğlu projesinde metrekare fiyatları 10 bin TL'den başlarken ödemeler ise 1 yıl sonra başlayacak şekilde planlanıyor. Projede yüzde 25 peşinat ödeyen yatırımcılar taksit ödemelerine 1 yıl sonra başlayabiliyor.
 
Ekim ayında teslim edilmesi planlanan Ofton Beyoğlu projesinde 221 bağımsız bölüm ve 4 adet ticari birimyer alırken ayrıca geniş peyzaj alanları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları ile kapalı otopark gibi olanak ve donatılar da bulunuyor.
 
Modüler ev sistemi ayrıcalığına da sahip olan Ofton Beyolu projesinde kullanım alanları 37 ila 44 metrekare arasında değişen 1+0 daireler, alanları 54 ila 81 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, alanları 80 ila 107 metrekare arasında değişen bahçe kullanımlı 1+1 daireler, alanları 92 ila 117 metrekare arasında değişen 2+1 daireler bulunuyor.
13-02-2010
Bu haber toplam 4497 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?