En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 18.03.2018 07:40
20 Minibüs, Suşehri Konutlarına Servis Hizmeti Veriyor

20 Minibüs, Suşehri Konutlarına Servis Hizmeti Veriyor

Sivas'ın Suşehri ilçesinde S.S 45 Nolu Şehir İçi Toplu Taşıma Kooperatifi 304 konutluk Toplu Konut İdaresi (TOKİ) konutlarına servislerini başlattığı bildirildi.

Konu hakkında açıklama yapan S.S 45 Nolu Şehir İçi Toplu Taşıma Kooperatif Başkanı Rıza Aksu, "2002 yılında kurulan kooperatifimiz ile Suşehri merkezdeki tüm mahallelerimize servislerimiz bulunmakta. Yakın bir zaman içerisinde evlerine kavuşan TOKİ hak sahibi vatandaşlarımızın da mağdur olmamaları için bu mıntıkaya da servislerimizi başlattık. Suşehri Belediyesi Kademe Binası arkasına hazırladığımız durağımızdan yolcu indirip bindirmeye başladık. 20 servis minibüsümüz ile ilçenin şehir içi toplu taşımasını titiz servis sürücülerimiz ve modern minibüslerimizle sürdürmekteyiz. Kooperatifimiz şehir içi toplu taşıma servis minibüslerimiz bu güne dek ilçe menfaatine birçok kez çeşitli toplu taşıma çalışmalarında da hizmet vermiştir" ifadelerini kullandı.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
23-07-2010
Bu haber toplam 14490 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?