En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 31.03.2015 06:18
Toki Karabük Soğuksu

Toki Karabük Soğuksu

Toki Karabük Soğuksu , Karabük'te, satın aldığı konutun taksitlerini ödeyemediği için tahliye kararı verilen ayakkabı boyacası, eşinin kendisini eve almadığı iddiasıyla sokakta yatıyor.

Toki Karabük Soğuksu

Haberinin Devamı ↓↓↓

Lütfi İhsan Aytaç, AA muhabirine, 4 yıl önce Fatih Mahallesi'nde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığınca yapılan dar gelirlilere yönelik konutlardan satın aldığını ancak borcunu ödeyemediğinden mahkeme tarafından tahliye kararı verildiğini söyledi.

Evi boşaltmalarına yönelik yazı gönderilmesinin ardından eşinin kendisini dairelerine almadığını savunan Aytaç, şöyle dedi:

'İlköğretim okuluna ve üniversiteye giden çocuğum var. Ailem evden çıkarılırlarsa nereye giderler? Devlet bize garibanız diye TOKİ'den ev verdi ama ödeyemedik. Eşimde beni sokağa attı. Mağdurum ama çocuklarımın benim gibi mağdur olmasını istemiyorum. Ayakkabı boyacılığı yapıyorum. Ayağımdaki rahatsızlık nedeniyle uzun süre ayakta duramadığımdan bedenen bir iştede çalışamıyorum. Yetkililerin ve hayırseverlerin yardımını beklemekten başkada çarem yok.'

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Karabük Eskipazar'da 177 Konut Yaptıracak


TOKİ, Karabük Eskipazar 2. Etap projesi kapsamında inşa edilecek 177 adet konut, 1'er adet cami, büfe inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi için bugün saat 14:30'da ihale gerçekleştirecek..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Karabük Eskipazar 2. Etap projesi kapsamında yapılacak 177 adet konut, 1'er adet cami, büfe inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi için bugün saat 14.30'da T.C.Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent Ankara'da ihale gerçekleştirecek.
 
İhale ayrıntılarına ulaşmak için TIKLAYINIZ
 
18-12-2010
Bu haber toplam 4254 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?