Anasayfaya Dön » Emlak 20.10.2014 20:55
Toki Karabük Soğuksu

Toki Karabük Soğuksu

Toki Karabük Soğuksu , Karabük'te, satın aldığı konutun taksitlerini ödeyemediği için tahliye kararı verilen ayakkabı boyacası, eşinin kendisini eve almadığı iddiasıyla sokakta yatıyor.

Toki Karabük Soğuksu

Haberinin Devamı ↓↓↓

Lütfi İhsan Aytaç, AA muhabirine, 4 yıl önce Fatih Mahallesi'nde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığınca yapılan dar gelirlilere yönelik konutlardan satın aldığını ancak borcunu ödeyemediğinden mahkeme tarafından tahliye kararı verildiğini söyledi.

Evi boşaltmalarına yönelik yazı gönderilmesinin ardından eşinin kendisini dairelerine almadığını savunan Aytaç, şöyle dedi:

'İlköğretim okuluna ve üniversiteye giden çocuğum var. Ailem evden çıkarılırlarsa nereye giderler? Devlet bize garibanız diye TOKİ'den ev verdi ama ödeyemedik. Eşimde beni sokağa attı. Mağdurum ama çocuklarımın benim gibi mağdur olmasını istemiyorum. Ayakkabı boyacılığı yapıyorum. Ayağımdaki rahatsızlık nedeniyle uzun süre ayakta duramadığımdan bedenen bir iştede çalışamıyorum. Yetkililerin ve hayırseverlerin yardımını beklemekten başkada çarem yok.'


18-12-2010
Bu haber toplam 2874 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
 • #

  120 Ay

  0,85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?