En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 23.04.2018 00:56
Toki Karabük Soğuksu

Toki Karabük Soğuksu

Toki Karabük Soğuksu , Karabük'te, satın aldığı konutun taksitlerini ödeyemediği için tahliye kararı verilen ayakkabı boyacası, eşinin kendisini eve almadığı iddiasıyla sokakta yatıyor.

Toki Karabük Soğuksu

Haberinin Devamı ↓↓↓

Lütfi İhsan Aytaç, AA muhabirine, 4 yıl önce Fatih Mahallesi'nde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığınca yapılan dar gelirlilere yönelik konutlardan satın aldığını ancak borcunu ödeyemediğinden mahkeme tarafından tahliye kararı verildiğini söyledi.

Evi boşaltmalarına yönelik yazı gönderilmesinin ardından eşinin kendisini dairelerine almadığını savunan Aytaç, şöyle dedi:

'İlköğretim okuluna ve üniversiteye giden çocuğum var. Ailem evden çıkarılırlarsa nereye giderler? Devlet bize garibanız diye TOKİ'den ev verdi ama ödeyemedik. Eşimde beni sokağa attı. Mağdurum ama çocuklarımın benim gibi mağdur olmasını istemiyorum. Ayakkabı boyacılığı yapıyorum. Ayağımdaki rahatsızlık nedeniyle uzun süre ayakta duramadığımdan bedenen bir iştede çalışamıyorum. Yetkililerin ve hayırseverlerin yardımını beklemekten başkada çarem yok.'


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Irmak-Karabük-Zonguldak Demiryolu Hattı Açıldı


Irmak-Karabük-Zonguldak Demiryolu Hattı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından hizmete açıldı..

 

Irmak-Karabük-Zonguldak Demiryolu Hattı Rehabilitasyonu ve  Sinyalizasyonu Projesi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ım katıldığı özel bir törenle hizmete açıldı.
 
Türkiye'nin demiryolu üretiminde dışa bağımlılığının sona erdiğini vurgulyan Bakan Yıldırım, bugün açılan Irmak-Karabük-Zonguldak Demiryolu Hattı Rehabilitasyonu ve Sinyalizasyonu Projesinin Türkiye'nin AB'ye üye olmadan yaptığı ilk önemli proje olduğunu söyledi.
 
Söz konusu projeye Avrupa Birliğinin (AB) yaklaşık 550 milyon lira destek verdiğini belirten  Bakan Yıldırım, Türkiye'nin en anlamlı projelerinden birinin Karabük - Zonguldak arasında gerçekleştirilmesine katkıda bulunan AB'ye ve AB Türkiye Delegasyonuna teşekkür ettiğini söyledi.
 
18-12-2010
Bu haber toplam 4317 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?