En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak 27.02.2015 15:08
Koyunlar.net

Koyunlar.net

Koyunlar.net , Ege ve Akdeniz'deki yatırımcılar koyları tercih ederken kendilerine ıssız bir köşe arayan zenginler de adalara ilgi gösteriyor.

Koyunlar.net

Haberinin Devamı ↓↓↓
Ege ve Akdeniz'de bir çok ada ve koy sahipleri tarafından satışa çıkarıldı. Emlak uzmanları, dünyanın birçok yerinde adaların turizme açıldığını, Türkiye'de ise bunun yeni farkına varıldığını kaydediyor. Fiyatları 8 milyon dolardan başlayan, satılık cennetler ilgi çekerken, yatırımcıların daha çok koyları tercih ettiği, kendileri için ıssız bir köşe arayan zenginlerin ise adalara ilgi gösterdiği öğrenildi. Ege'de satışa çıkarılan adalardan Ayvalık'taki 275 bin metrekarelik Çiçek Adası 8 milyon dolarla en ucuzu olurken, Gökova körfezinde bulunan Karaca Ada ise 25 milyon dolarlık etiketiyle parmak ısırtıyor. Satılığa çıkarılan bazı ada ve koyların satış yetkisini elinde bulunduran emlak şirketinin sahibi Kemal Gönenç, yatırımcıların daha çok koyları tercih ettiğini, zenginlerin ise adalara ilgi gösterdiklerini söyledi. Sahipleri tarafından satışa çıkarılan adalardan bazılarının tapu ve yapı izni olduğunu belirten Gönenç, Bazı adalarda yapı izni yok. Dolayısıyla şimdilik içine herhangi bir şey yapılması mümkün değil. Yine de bazı kişiler, ileriye dönük olarak bu adalarla da ilgileniyor. Adaların çoğu tapulu ve imarlı. Alanlar, verilen izin dahilinde bina yapabilecek. Hatta adalardan birinde 3 ev, bir yüzme havuzu bile var dedi. Ada sahibi olan ünlü sayısı da dikkat çekici. Ünlü işadamı Rahmi Koç Marmara Denizi'nde Tuzla açıklarındaki bir adanın, Belma Simavi Fethiye-Göcek'teki Domuz Adası'nın, Ali Dinçkök ise Kınalıada yakınlarındaki Kaşık Adası'nın sahibi...

Sabah-Adem Ülker↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Seyr-i Adalar Faizsiz Ev Fırsatı


Daire fiyatlarının 485 bin TL'den başlangıç gösterdiği Seyr-i Adalar projesinde kredisiz, 32 aya kadar vade farksız taksitle ödeme yapılabiliyor..

 

Daha önce Maltepe'de hayata geçirdiği Ofisim İstanbul projesi ile dikkat çeken Yapı Yatırım tarafından aynı bölgede gerçekleştirilmekte olan Seyr-i Adalar, 2+1 ve 3+1 tipindeki 120 bağımsız birim olarak yükseliyor. 24 katın tamamı deniz manzaralı olan projenin Mayıs 2016'da teslim edilmesi hedefleniyor.
 
Seyr-i Adalar Daire Fiyatları
122 ile 124 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 485 bin TL ile 748 bin TL,
140 metrekare 3+1 daireler 543 bin 900 TL ile 690 bin 900 TL,
168 metrekare 3+1 daireler 688 bin TL ile 1 milyon 24 bin TL arasında değişiyor.
 
Seyr-i Adalar Ödeme Planı
Düşük faiz avantajlı banka kredisi ile ödeme yapılabilen projede ayrıca şirket bünyesinde 32 ay 0 faiz seçeneği de sunuluyor.
 
22-02-2010
Bu haber toplam 10815 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?