En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 25.02.2018 05:39
Vakıfbank'tan Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank'tan Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ‘Geleneksel Bayram Kredisi’ ve ‘Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi’ ürünleri ile müşterinin nakit ihtiyaçlarına çözüm sunuyor..

 

Her bayramda müşterilerine uygun koşullarda kredi sağlamayı gelenek haline getiren Vakıfbank, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bayrama özel ‘Bayram Kredisi’ ve ‘Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi’ ürünleri ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.
 
Kamu ve özel sektör çalışanları, emekliler ve tüm Vakıfbank müşterilerine yönelik hazırlanan ‘Geleneksel Bayram Kredisi’ ürünü ile 36 ay vadede 50 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. Uygun faiz oranlı olan  ‘Geleneksel Bayram Kredisi’ ürününde aylık eşit taksitli veya artan taksitli olarak geri ödeme yapılabiliyor.
 
‘Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi’ ürününde ise 48 aya varan vadeli ve cazip faiz oranlı geri ödeme yapılabiliyor. ‘Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi’  ürününde eşit taksitli ödemelerin yanı sıra 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ve değişken taksitli ödeme yapılabiliyor.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Gölbaşı ENDA Konakları'nda Kişiye Özel Ödeme Planı


DAFF Yapı tarafından Ankara'nın yükselen değeri Gölbaşı'nda hayata geçirilen ENDA Konakları projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri ve peşin ödeme indirimi sunuluyor..

 

Ankara Gölbaşı'nda yatay mimari konseptiyle Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından, 18 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen ENDA Konakları projesinde tamamı peşin ödemelerde indirim uygulanırken projede  kişiye özel farklıödeme seçenekleri ile de ev sahibi olunabiliyor.
 
Satışa açılmadan büyük bir ilgi ile karşılanan ENDA Konakları projesinde evlerin tavan yüksekliği 3 metre olarak planlanırken her bir konak kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçeye sahip. Konak sahiplerinin kendi bahçeleri dışında 2 dönüm bostan alanında organik tarım yapmasına da imkan tanınan ENDA Konakları projesinde güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatılar da mevcut.
 
 
Akıllı ev sistemine sahip  olan ve AB standartlarına uygun olarak hayata geçirilen ENDA Konakları projesinde konforlu, doğayla iç içe, şehir merkezine yakın konumda eşsiz bir yaşam deneyimi vadediliyor.
 
 
29-08-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?